Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Chinerpeton

Edytowano - 8 października 2015, 15:30

Ja nie jestem jakimś superfanem Fallouta,a jakoś wolałbym PidBoa niż Applewatch.Zresztą nie widziałem jeszcze nikogo,kto by nosił to badziewie od Apple.

Avatar Adgos

27 maja 2016, 19:58

@Chinerpeton: ja mimo ze używam iPhona to nie lubię Applewatchy ani innych smartwatchy

Avatar Valut_Girl

4 grudnia 2015, 21:19

hehe ja już mam :}

Avatar
Konto usunięte

25 września 2015, 23:49

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Naczelna

26 września 2015, 13:44

@pawel4134: Słabe ząbki masz xD

Avatar pawel4134

26 września 2015, 17:07

@Naczelna: To było TWARDE.

Avatar CrazzyMonte

26 września 2015, 13:19

Chyba sobię taki zrobię *-* w końcu marzy mi się żeby zostać szalonym inżynierę *-*

Coś nie wyszedł :(

Avatar olwia214

26 września 2015, 12:10

Szkoda że takich nie sprzedają :<

Avatar TrocheZjebany

26 września 2015, 11:40

dafaci dórzo fepek f dół!

Avatar Cumulonibus

26 września 2015, 10:55

A ja chcę takie coś

Avatar Janusz_Przewodnik

25 września 2015, 23:19

A co to robi? Nigdy w Fallout'a nie grałem...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar megabolt22

26 września 2015, 10:00

@Kubox123456: No niby znam, ale w poprzednich częściach Fallouta nie było takowych... c:

Avatar kolkav5

26 września 2015, 10:46

@Gray1997: W końcu będę wiedział czy jestem głodny.

Avatar RobsonPlay

25 września 2015, 22:14

W Falloucie 4 w kolekcjonersce ma niby być

Avatar
Captain_0bvious

25 września 2015, 22:33

@RobsonPlay: Uchwyt na telefon w kształcie bip boya i aplikacja na telefon :/

Avatar
Konto usunięte

25 września 2015, 22:55

Już widzę osoby grające w to podczas noszenia takiego ciężkiego cholerstwa, chyba ,że z plastiku.

Avatar Dark_Dante

25 września 2015, 22:58

@RobsonPlay: Z tego co pamiętam to ta kolekcjonerka ma kosztować około sześciu stów

Avatar
Konto usunięte

26 września 2015, 09:47

@Dark_Dante: Trudno, kupuję

Avatar
Konto usunięte

26 września 2015, 09:46

Spieprzaj, ja też chcę mieć pip - boya, a nie to jabłeczne gówno!

Avatar Windows_10

26 września 2015, 09:41

ja nie chce ajpul watch'a. Ja chce samsung watch'a

Avatar Darwineek

26 września 2015, 09:35

Ja chcę ten :v Najlepiej en oryginalny, a nie to jasnozielone gówno.

Avatar WampirzycaMarcelina

26 września 2015, 09:25

Mnie wystarcza ten w telefonie

Avatar
Konto usunięte

26 września 2015, 08:18

klasyczne zegarki najlepsze

Avatar Green_Arrow

26 września 2015, 07:33

A ile to waży?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Były nóżki, nie ma nóżek

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Z klasą się trzeba urodzić

Co za przypadek

Rel

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka