Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Menek

21 września 2015, 23:07

Ludzie którzy się tną są GÓWNAMI

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar gaminger

Edytowano - 11 maja 2018, 21:07

@Menek: Oni/One próbują zwrócić na siebie uwagę mnie osobiście bardzo to denerwuje. (sry za datę)

Avatar gaminger

11 maja 2018, 21:10

@Menek: Ostatnio taka sytuacja pocięła się taka jedna dziewczyna z mojej klasy. Jak się popłakała, jak jej smutno, o jaka z pani debilka bo po rodziców zadzwoniła , a najgorsze jest to że większość klasy się z nią zgadzała -_- No po prostu jprld.

Avatar FirankaMipinska

5 kwietnia 2016, 20:20

O co chodzi z tymi na pierwszym obrazku?

Avatar MrStick

21 maja 2016, 08:15

@FirankaMipinska: O cięcie się

Avatar
Konto usunięte

27 września 2015, 00:34

Ludzie którzy się tną są upośledzonym gównem które nie umie sobie radzić z tym, że im raz nie wyszło albo stało się coś na co nie mieli wpływu ;v

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

2 października 2015, 21:35

@Asasyn07: Bez przesady, widziałem różne przypadki idiotyzmu ale nigdy nie widziałem tnącej się 11 latki ;-;

Avatar Archeologwinternetach

22 stycznia 2016, 09:23

Mało widziałeś.

Avatar kolkav5

8 października 2015, 21:47

To nie maszynka na żyletki.

Avatar
Konto usunięte

27 września 2015, 18:02

Zastanawiał się ktoś, czemu ci, którzy się tną nie dostają Darwina? Przecież to jeden z najgłupszych sposobów śmierci. Może jest zbyt głupi?

Avatar MrTikTak

26 września 2015, 22:07

5 żyletek w 9 minut

Avatar lejtekole

27 września 2015, 09:32

@MrTikTak: o kurde leże i nie wstaje

Avatar AbczyX

27 września 2015, 02:51

5 białych żyletek + 1 czrna = RASIZM!!!

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 26 września 2015, 20:38

Żyjemy w czasach, w których człowiek nie docenia swojej własnej wartości.

Będąc na poziomie rozwoju gimnazjum nawet nie masz powodu do okaleczania. Sam człowiek, który to robi powinien zostać skierowany do jakiegoś szpitala i dostać psychotropy, bo ma zbyt słaba psychikę.
W dzisiejszych czasach samobójstwa są na porządku dziennym. A sam samobójca to tchórz, który nie potrafił poradzić sobie z własnymi problemami.
Jak się upadło, to trzeba się podnieść, a nie poddawać.

Młodzież odbiera sobie życie przez tak błahe problemy, że czasami zastanawiam się czy oni nie robią tego żeby zrobić komuś na złość... jedynki w szkole, porzucenie przez partnera itd.

Zapamiętajcie, że to życie, które teraz macie teraz jest pierwszym i ostatnim.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

26 września 2015, 21:11

U mnie nie wszyscy tak myślą w szkole, więc wybacz...
Jakaś moja koleżnaka z kalsy musi chodzić do psychologa, bo się pocięła i myślała że trafi do nieba :]

Avatar Mijak

27 września 2015, 00:09

To, że to życie jest jedyne i ostatnie to tylko opinia. W którą osobiście nie chcę wierzyć. Co nie znaczy, że popieram samobójstwa i cięcie się... Też je potępiam. Ale z innych powodów.

Avatar AntyGrammar

26 września 2015, 22:07

Ale on się goli, o co wam chodzi z tym cięciem się?! To już się golić nie można...

Avatar DanateDMC

21 września 2015, 18:58

Cięcie się jest oznaką słabości. Należy być twardym do tego stopnia że jeżdżąc ostrzem żyletki po skórze na żyletce pojawiają się rany :<

Avatar WampirzycaMarcelina

Edytowano - 21 września 2015, 19:56

@DanateDMC: powiedz to zdesperowanym gimnazjalistkom które się tną, bo rzucił je chłopak i tera muszą sobie szukać nowego.

Avatar Jasonicos

26 września 2015, 20:14

@DanateDMC: Albo tym zje**nym dzieciom, które się cieły gdy biber poszedł do paki, albo jak któryś członek One direction odszedł...

Avatar VanQuisch

26 września 2015, 20:26

@Jasonicos: Członek? Powiedzmy to jasno, tam są same pipy a to oznacza, że żaden wacek tzn. członek nie mógłby odejść.

Avatar Jasonicos

26 września 2015, 20:30

@VanQuisch: Nie członek jako narząd płciowy.
Tylko członek jako osoba z zespołu.

Avatar Piotr99

26 września 2015, 20:19

Ej, przestańcie wyzywać ludzi, którzy się tną. Wiadomo, że i tak nikt inteligentny tego nie robi. Dajmy działać selekcji naturalnej.

Avatar dustin2001

26 września 2015, 20:24

@Piotr99: Selekcja naturalna. Uwielbiam.

Avatar DragoonGirl

24 października 2015, 12:53

@Piotr99: popieram.

Avatar polandball1

26 września 2015, 20:23

Syndrom Popka ?

Avatar Crobat

22 września 2015, 07:03

Jestem chorym pojebem ;-;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Mało znany szczegół

Pilne

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zdeklasowani znowu

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka