Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 października 2015, 07:42
Kiedyś koleżanka mojej koleżanki weszła na drzewo, zapuściła muzę i śpiewała ,,I'm a Mudżyn Mudżyn!".
Odpisz
27 września 2015, 09:25
-Ja nie wejdę?! JA NIE WEJDĘ?!
Stachu! Potrzymaj mi wódę!
*5 minut później*
-I co?! Wlazłem! Polak chce to potrafi!
Odpisz
27 września 2015, 08:31
Z cyklu kobiety żyją dłużej
Odpisz
26 września 2015, 22:02
O wielki Sebo, panie wpie**olu i prawilności, ześlij nam łaskę i nowy dres z adidasa!
Odpisz
27 września 2015, 00:30
@Klakierowata: I airmaxy!
Odpisz
27 września 2015, 00:10
to światła sygnalizacyjne czy głośniki?
Odpisz
26 września 2015, 22:08
słowiański bóg pier***ięcia
Odpisz
22 września 2015, 09:12
Hehehehe. Oni istnieją hehehehe.
Odpisz
21 września 2015, 22:16
święty Seba z głośnikiem
Odpisz
21 września 2015, 19:30
I muzyka w tle: Będę brał cię....
Odpisz
21 września 2015, 19:36
@Green_Arrow: Gdzie?
Odpisz
21 września 2015, 19:42
@Miki13112000: W aucie.
Odpisz
21 września 2015, 19:55
W aucie?
Odpisz
21 września 2015, 19:58
@Miki13112000: ehę
Odpisz
21 września 2015, 21:41
@DeTeO238: nię?
Odpisz
21 września 2015, 19:41
Niepoprawny przysiad słowiański. Tu jest dobry:
Odpisz