Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Phi!
Pilne
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To się nie może nie udać
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 stycznia 2018, 15:16
11. I ciało dzięki któremu żadna laska mnie nie zechce
Odpisz
29 października 2015, 11:59
a co najważniejsze.... anglik xD nie no serio ja z gier prawie większość wiem z anglika jej o-o
Odpisz
8 października 2015, 20:27
Wbrew pozór gracze mają o wiele bardziej sprawne dłonie, bystre oko i logiczny umysł. I choć to dziwne ludzie z nich drwią.
Odpisz
8 października 2015, 20:29
@eah_raven_queen: Najsprawniejsze dłonie mają fapacze.
Odpisz
8 października 2015, 20:32
@Maks2603: Fapacze?
Odpisz
8 października 2015, 21:08
@eah_raven_queen: tzn. masturbation madafakation
Odpisz
8 października 2015, 21:12
@WolfWolfyWolf: (greka) Masturbicus Maximusus NoGirlfreindus AllPornus
Odpisz
Edytowano - 8 października 2015, 21:13
@SweetGnar: lub łacina juz nie wiem
Odpisz
17 października 2015, 02:11
@eah_raven_queen: Programowanie wpływa na logikę jeszcze bardziej. (czasem nawet cały dzień potrafię przesiedzieć nad jednym programem) Tak samo pisanie w internecie poprawia pisownie.
Odpisz
17 października 2015, 09:43
@Tomasz95: Warto wiedzieć.
Odpisz
9 października 2015, 21:21
rodzice i tak powiedzą ze to strata czasu
Odpisz
9 października 2015, 20:54
1,2,4,6,7,10 kto ma tak?
Odpisz
8 października 2015, 20:27
Gry nauczą cię odróżniać dobro od zła? O____O
Odpisz
8 października 2015, 20:31
@Omeg12: Współczesne gry wojenne: Amerykanie są wielkimi bohaterami, a Chiny/ Rosja to sqrwysyny. Ja zawsze w Battlefieldzie z wielką radością przebiajm Amerykanom głowy.
Odpisz
8 października 2015, 21:15
@Maks2603: Ja wtakich grach jestem po stronie ruskich z jednego powodu...ŻEBY MORDOWAĆ J***NYCH AMERYKANINÓW.
Odpisz
8 października 2015, 21:28
@Maks2603: akurat w bf 3 rosjanie pełnili ważną role i byli tutaj dobrzy...
Odpisz
8 października 2015, 22:01
@xXkuba22Xx: Nwm, w trójkę nie grałem, w czwórce są sqrwysynami, więc się szybko na siebie wkurzyli.
Odpisz
8 października 2015, 22:18
@Maks2603: przecież w czwórce dima też odegrał ważną rolę i pomógł amerykanowi wydostać się z więzienia, właśnie battelfield pokazuję rosję z tej dobrej strony...
Odpisz
8 października 2015, 22:39
@xXkuba22Xx: On był Rosjaninem, ja pisałem o kraju. Jakby byli dobrzy, wg Amerykanów, to by Rosja w multiplayerze nie prowadziła walki z Amerykanami. Chyba nawet w jakiejś misji w kampanii przyjeżdżali Ruscy, a nasi bohaterowie coś tam zaczęli gadać.
Odpisz
9 października 2015, 17:56
@Maks2603: generalnie w bf jest przedstawiony konflikt między Rosją a stanami, ale żołnierze Rosyjscy tutaj wcale nie chcą tej wojny... byli dobrze nastawieni do Amerykanów...
Odpisz
8 października 2015, 20:57
Celność?
Odpisz
8 października 2015, 22:04
@kolkav5: Np. Jak sikasz.
Odpisz
9 października 2015, 15:17
@Fina258: Nie wiem czy spytać, jakie gry tą celność poprawiają.
Odpisz
9 października 2015, 16:40
@kolkav5: Np. FPS'y
Odpisz
9 października 2015, 15:21
Odpisz
9 października 2015, 07:17
11 nauka rosyjskiego na Multi
Odpisz
9 października 2015, 05:59
4 i 10
jeszcze było by 7 ale czasami się poddaje jak stwierdzę za wcześnie
Odpisz
8 października 2015, 23:31
Co mi dała gra, hhmmm, niech pomyślę, masę wydanych euro na czapki i drwiny.
Odpisz
8 października 2015, 23:06
"Warto jest być graczem"? Trochę nie po polsku ten tytuł :P
Odpisz
8 października 2015, 22:41
i najważniejsze, zawsze kucać podczas strzelania !
Odpisz
8 października 2015, 22:36
Nie rozumiem jak gry poprawiają celność i w jakim tego słowa znaczeniu.
Odpisz
8 października 2015, 20:55
co może odebrać nałogowe granie w gry?
-brak dziewczyny
-brak przyjaciół
-brak pracy
Ciężko mi to mówić ale na dziś dzień to prawda
Odpisz
8 października 2015, 21:08
@romanow: Jeśli gry odbiorą mi brak dziewczyny to powinienem więcej grać.
Odpisz
8 października 2015, 21:51
@romanow: Jestem graczem i mam:
1. Dziewczynę
2. przyjaciół
Odpisz