Batman to moja ulubiona księżniczka!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Należy się za piękne oczy
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Niezniszczalne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Hobby dla faceta
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 października 2015, 21:24
Nie googlujcie tego z innymi bohaterami. Po prostu tego nie róbcie.
Odpisz
3 października 2015, 22:18
@Sakura_DeAnn: Za późno.
Odpisz
3 października 2015, 22:28
He IS a amazing princess!
Odpisz
3 stycznia 2016, 22:14
@Sakura_DeAnn:
Odpisz
23 września 2015, 19:42
Odpisz
23 września 2015, 19:52
@BruceWayne: Mam twoje zdjęcia. Wszystkie. To też.
Odpisz
3 października 2015, 21:23
Jak jego? Bruce Wayne jest Supermanem, a nie Batmanem.
Odpisz
3 października 2015, 21:47
Ciii.
Odpisz
3 października 2015, 22:30
Skrzydlosz, co ty? Próbujesz trollować, czy tak na serio? ;_;
Odpisz
Edytowano - 3 października 2015, 22:33
@KolosalnyNonsens: Ale Bruce nie może być Batmanem. Te 2 mln darowizny nie mogły być od Batmana za milczenie.
Odpisz
3 października 2015, 22:35
Dlaczego?
Odpisz
3 października 2015, 22:36
@KolosalnyNonsens: Powiedzieć ci kto jest Batmanem?
Odpisz
3 października 2015, 22:37
Kto?
Odpisz
3 października 2015, 22:38
@KolosalnyNonsens: Na pewno nie Bruce.
Odpisz
3 października 2015, 22:39
I na pewno nie rodzice Harry'ego.
Odpisz
3 października 2015, 22:41
Ale serio, nie rozumiem o czym piszesz.
Odpisz
3 października 2015, 22:48
@KolosalnyNonsens: Zawsze jak pisze Bruce to specjalnie piszę, że jest supermanem/spidermanem itd, ale nie batmanem. Nwm czemu, ale tak mam XD
Odpisz
3 października 2015, 22:58
@KolosalnyNonsens: Napisałem ci ale poszło do sprawdzenia, a drugi raz nie chce mi się tego pisać...
Odpisz
3 października 2015, 23:01
Okej, przeżyję. Mimo to dzięki.
Odpisz
3 października 2015, 23:26
@KolosalnyNonsens: Dobra napiszę, bo nie mam co robić xd
Często gdy Bruce napisze, to ja wtedy piszę, że on nie jest Batmanem tylko Supermanem/Spidermanem. Nie mam pojęcia czemu.
Odpisz
Edytowano - 4 października 2015, 01:03
Ile ci zapłacili za milczenie?
Odpisz
5 października 2015, 13:29
Aaaa, dzięki. Może po prostu lubisz wprowadzać ludzi w zakłopotanie? Wiesz, taki Skrzydlosz, jeden z najbardziej ogarniętych użytkowników pisze coś sprzecznego z informacjami, które są zakodowane w głowach innych, to ludzie muszą się nad tym chwilę zastanowić i porównać fakty. Ja przez ciebie w Google wpisałam "Bruce Wayne" specjalnie, żeby się upewnić, czy to ze mną jest coś nie tak, czy z tobą.
Nosz ku*wa, znowu się rozpisałam. ._.
Odpisz
5 października 2015, 14:49
@KolosalnyNonsens: Serio sprawdzałaś kim jest Bruce? XD
Odpisz
5 października 2015, 14:57
Tak. XD
Odpisz
23 września 2015, 19:38
Jeszcze do Batmana sie dobrali ;_;
Odpisz
23 września 2015, 19:47
Bo to takie...Mrrrr...
Odpisz
4 października 2015, 01:02
Ile ty tego masz!? Czy ty po prostu cykasz każdemu fotki z ukrycia!? To jest to co ninja robią w wolnym czasie!? Szukają Batksiężniczek!?!?
Odpisz
4 października 2015, 03:23
@TheTemplar: Nie! Szukamy wszystkim księżniczek. Super księżniczki też mamy...
Odpisz
4 października 2015, 10:04
@ninja618: Pokaż mi księżniczkę z gry Destiny, na pewno nie masz :>
Odpisz
4 października 2015, 13:01
@TheTemplar: To tajne :>
Odpisz
4 października 2015, 13:30
@ninja618: Wiedziałem, że nie masz!
Odpisz
4 października 2015, 15:56
@TheTemplar: Nie wiesz nic... PUF! *Ni ma go.*
Odpisz
4 października 2015, 15:58
@ninja618: Widzę cię pod dywanem -_-
Odpisz
4 października 2015, 16:02
@TheTemplar: *Ni*
Odpisz
4 października 2015, 18:09
@TheTemplar: Takie hobby ^^
Odpisz
4 października 2015, 19:06
Znajdź księżniczkę z gry Destiny.
Odpisz
4 października 2015, 13:01
i cri ewerytime 😢😢😢
zniszczyliście moją opinię o internautach...
ale podnieśliście moją oponię o talencie miszczów pajnta
Odpisz
4 października 2015, 10:25
Please staph.
Odpisz
4 października 2015, 08:52
Kiedy tak naprawdę jesteś Batmanem, ale w głębi duszy marzy Ci się bycie księżniczką.
Odpisz
3 października 2015, 21:20
Nie mam co robić.Czekam na odpowiedzi.
Odpisz
Edytowano - 3 października 2015, 22:19
@LuKsTa: doczekałeś się
Odpisz
3 października 2015, 22:02
Ciekawe czemu inne wyniki są na "prin" a nie na "is"...
Odpisz
Edytowano - 3 października 2015, 22:13
magia painta
Odpisz
3 października 2015, 21:51
Kawaii <3
Odpisz
23 września 2015, 19:31
prosto w dzieciństwo ;-;
Odpisz
23 września 2015, 19:47
@world_ball: Przyznaj się..lubisz to..
Odpisz
23 września 2015, 19:49
@world_ball: Kręci cię to, bardziej niż twój ruch obrotowy.
Odpisz
23 września 2015, 19:50
@world_ball: Ustaw to sobie na tapetę.
Odpisz
23 września 2015, 20:23
proszę ;-;
Odpisz
23 września 2015, 20:24
błagam, nie... ;-;
Odpisz
23 września 2015, 20:25
przestań.
Odpisz
23 września 2015, 20:26
@world_ball: Nie chowaj się ze swoim uczuciemi. Przecież kochasz to!
Odpisz
23 września 2015, 20:28
@world_ball: Spokojnie, mam tego dużo. Ale na dziś ci odpuszczę.
Odpisz
23 września 2015, 20:29
;__; aaa...
Odpisz
23 września 2015, 20:30
@world_ball: Chyba, że pragniesz tego więcej...
Odpisz
23 września 2015, 20:32
nie.. ;-;
Odpisz
23 września 2015, 20:33
@world_ball: Jesteś pewien? >;)
Odpisz
3 października 2015, 21:48
Ja chcę ^^
Odpisz
3 października 2015, 21:43
Odpisz
3 października 2015, 21:29
Batksiężniczka
Odpisz
Edytowano - 3 października 2015, 21:16
Heavy is pretty princess.
Odpisz
24 września 2015, 00:05
dafaq
Odpisz
23 września 2015, 21:39
Odpisz