Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Elmario1234

30 września 2024, 20:43

Polska

Avatar Myszkapl

Edytowano - 26 września 2015, 20:39

Przecież to wszystko wina Stanów Zjednoczonych.
Z puntu geopolityki jest jeden kontynent: Eurazja, a reszta to wyspy. Kto kontroluje Eurazję ma władzę. Zapytacie, kto ją teraz kontroluje... aktualnie Ameryka, ale bardzo blisko zdobycia władzy są Chiny. Rosja to duże państwo - Ameryka chce jej wsparcia.
Jeżeli Rosja powie: dobra, ale Ukrainę i Polskę dajcie, to Ameryka się zgodzi, nie ma wyboru.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Jejowicz2

18 października 2015, 14:20

To było przez USA bo Kuba była przez ok 20 lat w rozpuście przez prezydenta który był marionetką Usa więc chcieli coś zmienić i sie zbratali zRosją

Avatar Leller

10 lutego 2024, 07:47

@Jejowicz2: 9 lat, ciągle istnieje i ma się całkiem okej

Avatar Boberek00

17 lipca 2023, 10:17

Mieliśmy rację

Avatar Kocham_Korwinka

9 czerwca 2023, 23:03

Maroko

Avatar Ignisus

26 listopada 2019, 18:17

Polska

Avatar pawelec323232e2

1 grudnia 2022, 07:21

@Ignisus: teraz to już serio

Avatar
epicworms

27 lipca 2018, 07:00

Ameryka podbiła już tyle ziem łał.

Avatar
Konto usunięte

20 listopada 2017, 19:54

red is bad

Avatar ResiaPL

14 lutego 2017, 17:36

Rosjanie się Polski boją .

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2016, 16:15

Polska w barwach Rosji!!!

Avatar darcus

6 października 2015, 21:19

Pamiętajcie, większość ma zawsze rację, dlatego jedzmy gówno! Miliony much na świecie nie mogą się mylić!

Avatar hvkjxbyh

4 października 2015, 20:55

Polska ma rację ;) Jak zawsze zresztą :P

Avatar ghostarcher

4 października 2015, 20:33

A Polacy, rzecz jasna mają jeszcze blizny po Rosji...

Avatar
Konto usunięte

4 października 2015, 16:09

Nikt się nie boi Korei Północnej? Ja bym się jednak troche bał...

Avatar Lumaq

4 października 2015, 19:53

Ciekawostka. Korea Południowa ma silniejszą armię. Nie wliczając broni atomowej.

Avatar
Konto usunięte

4 października 2015, 12:24

Ameryka: Nie ufaj nikomu!

Avatar ONR_zbior_zer

4 października 2015, 11:57

Stany Zjednoczone to taka 3 rzesza, uczą dzieci pseudopatriotyzmu i wmawiają że mordercy są bohaterami, USA też przejmuje świat, ale pod przykrywką demokracji a nie napadając jak III rzesza wprost. Ludzie mówią, że niby jest takei super i to nasz strażnik, ale to jest jak z policją - ma opinię obrońcy usicnionych i wgl, ale jak ja ide ulica to bardziej niz grupy 10 kiboli boje sie wlasnie policji.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar pan_hejter
Dodane przez: pan_hejter

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Przerwa na herbatkę

Pozdrawiam świetliki

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Nigdy na to nie wpadną

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka