Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Ikony
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zdeklasowani znowu
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 września 2015, 19:01
Grunt że zrobił zdrową kupkę.
Odpisz
30 września 2015, 21:11
@Fatality14: dokładnie ja to lubię kupy mam taki fetyż ale to co hehe
Odpisz
30 września 2015, 21:58
@DwaPlusCztery: ;-;
Odpisz
3 lutego 2016, 17:18
@DwaPlusCztery: 1.Zapewne ni ch*ja nie wiesz co to ,,fetyż''. 2.Bo pisze się fetysz genjuszu :D
Odpisz
23 września 2015, 21:49
Trochę smutne, że Lewy wbija tyle bramek w innych klubach, a w Polsce ledwo co ;-;
Odpisz
23 września 2015, 21:59
daj mu czas :)
Odpisz
23 września 2015, 23:08
Ronaldo i Messi też nie grają za dobrze w reprezentacjach a w realu i barcelonie szczelajo czasami nawet własnie po 5 bramek ;)
Odpisz
23 września 2015, 23:25
Bo ktoś też musi mu podać
Odpisz
30 września 2015, 19:01
Bo ktoś musi mu płacić.
Odpisz
30 września 2015, 19:05
@BlackNinja77: Polać Mu.
Odpisz
30 września 2015, 19:08
Bo Lewandowski sam meczu nie wygra -,-
Odpisz
30 września 2015, 19:10
@tylko_ja_jestem_po_zerze: Ale zremisuje :D
Odpisz
30 września 2015, 19:30
To było o Kubie. ;-;
Odpisz
Edytowano - 30 września 2015, 19:59
@ZoltanChivay: Czas dajemy od 2012
Odpisz
Edytowano - 1 października 2015, 07:16
przecież jest królem strzelców eliminacji do euro. No ale dla januszów to i tak za mało.
Odpisz
1 października 2015, 13:59
w klubie wiedzą jak gra i on jest do takiej gry przyzwyczajony, w reprezentacji grają inaczej.
Odpisz
3 lutego 2016, 17:17
żeby strzelić ktoś musi podać a żeby ktoś podał musi być dobry team a żeby był dobry team to dobry trener a tego u nas brakuje
Odpisz
30 września 2015, 19:44
Wy się śmiejecie a ja na serio tak miałem ;-;
Odpisz
30 września 2015, 19:35
Ci co lubią lewego NA H*J O TYM pierd*licie
Odpisz
30 września 2015, 21:12
@pandasz: Jak chciałeś zabłysnąć to się trzeba było brokatem obsypiać.
Odpisz
30 września 2015, 19:29
Ja tam lubię posiedzieć na "tronie".
Odpisz
30 września 2015, 19:05
Rozwolnienie ,miał że dzięśięć ,minut robił potrzebe.
Odpisz
30 września 2015, 19:19
@H3JT3R: nie dziw się że idzie ci to tak szybko, zwykli ludzie mają w nawyku się podcierać po załatwieniu potrzeby.
Odpisz
30 września 2015, 19:21
@Agent00Kurczak: A, ktorą ręką ,się podcierasz?
Odpisz
30 września 2015, 19:51
@H3JT3R: wiesz, istnieje coś takiego jak papier toaletowy, polecam.
Odpisz
30 września 2015, 19:53
@Agent00Kurczak: Cienta riposta - To lubię!
Odpisz
30 września 2015, 20:04
@Agent00Kurczak: Idz, się usmaż ,analfabeto.
Odpisz
30 września 2015, 20:29
@H3JT3R: Analfabeto? I kto to mówi?
"Dzieśięć", "ktorą" i dodatkowo zła interpunkcja.
Odpisz
3 listopada 2017, 12:45
@H3JT3R: nie ma to jak nazywać kogoś analfabetą przy tym samemu popełniać w ch*j błędów XD de**l
Odpisz
30 września 2015, 19:14
Jest takie coś jak powtórka...
Odpisz
30 września 2015, 19:19
@Huddurr169: A może powtórki też nie widział?
Odpisz