Kiedy koleżanka mamy mówi Ci, że schudłeś i wyprzystojniałeś
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Należy się za piękne oczy
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie znoszę kleszczy
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 października 2015, 10:26
Odpisz
1 października 2015, 23:28
@CrazzyMonte: Pepepowa praca.
:/
Odpisz
25 września 2015, 19:42
roześlę ten mem wszystkim moim wrogom hihihihihi
Odpisz
30 września 2015, 19:06
@Sebzer:
Odpisz
30 września 2015, 19:24
@gobo333: Czemu Dolan?
On nie pasuje do tego obrazka.
Odpisz
30 września 2015, 19:42
@Jasonicos: gooby plz
Odpisz
1 października 2015, 07:53
@Jasonicos: Gooby plz. On pasuje do komentarza.
Odpisz
1 października 2015, 00:21
@nnoszkurnawszystkozajete: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niedaleko siebie stoją słowa: wpychać i... Mózgu nie
Odpisz
30 września 2015, 19:30
Babcia mi ciągle mówi, że schudłam :')
Odpisz
30 września 2015, 19:41
@noszkurnawszystkozajete: Oj niedobrze.. Musisz jeść więcej...
Odpisz
Edytowano - 30 września 2015, 19:53
@Arald98: No właśnie potem wpycha we mnie kanapki, sałatkę, czekoladę, owoce i ch*j wie co jeszcze ;-;
Odpisz
30 września 2015, 20:29
@noszkurnawszystkozajete: No z czekolady to ja bym się cieszył :D
Odpisz
30 września 2015, 22:44
@xdamix: ale gorzką...
Odpisz
30 września 2015, 21:11
moja samoocena to 6
Odpisz
30 września 2015, 20:33
Teraz moja samoocena wynosi -3! 😊
Odpisz
30 września 2015, 19:55
Spokojnie w pewnym momencie już tylko głupio się uśmiechają i próbują dyskretnie sp[słowo którego nie użyje przeciętny słuchacz Radia Maryja]ić bo w życiu takiego szkaradztwa nie widzieli.
Odpisz
Edytowano - 30 września 2015, 19:44
*Tu nic nie było*
Odpisz
25 września 2015, 18:33
Taka koleżanka to skarb.
Odpisz
25 września 2015, 18:51
@Hartio: Ale i tak friendzone.
Odpisz
25 września 2015, 18:56
Ale dlaczego sądzisz, że friendzone ? Może właśnie się jej podobasz ? :P
Odpisz
25 września 2015, 18:59
@Hartio: Ludzie mówią to nieszczerze. Po prostu nikt nie lubi prawdy(tej nieprzyjemnej dla nich) Ja tam wolę okrutną prawdę niż słodkie kłamstwo.
Odpisz
25 września 2015, 19:18
@Hartio: Tylko, że to koleżanka mamy czyli jakaś dorosła osoba.
Odpisz
Edytowano - 25 września 2015, 20:52
Rzeczywiście, znowu nie przeczytałem dokładnie. :P
Co się z tym jeja dzieje, że raz dostaje powiadomienia raz nie ?
Odpisz
25 września 2015, 19:13
Ten uczuć kiedy nikt ci tak nie mówi,bo nie możesz być już przystojniejszy.
Odpisz
25 września 2015, 18:27
2 x Pepe
Odpisz