Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JaJestemZWami

13 listopada 2021, 21:21

Śniadanie go budzi

Avatar kajba

4 stycznia 2022, 11:13

@JaJestemZWami: To całkiem praktyczne

Avatar
Konto usunięte

29 kwietnia 2009, 19:51

stary niedzwiedz sie budzi sie budzi ;D
5/5

Avatar oceanaus

13 grudnia 2019, 00:04

Dokładnie

Avatar kubask99

26 lutego 2010, 21:13

"MISO będzie bardzo zły..." o żal 1/5

Avatar Hank1212

8 maja 2009, 19:30

Radek nie rób tego bo misiu sie w***i

Avatar Fragin

29 kwietnia 2009, 20:57

Co z tego że mieszkają 20000, skoro jeden z pingwinów ma torebkę Pinkiego Whiskiego? 4/5

Avatar Antracyt

29 kwietnia 2009, 19:39

...stary niedźwiedź mocno śpi! Stary niedźwiedź mocno śpi... ;D

Avatar Pikson

29 kwietnia 2009, 18:10

:D 5/5

Avatar Fall_Out_Girl

28 kwietnia 2009, 20:07

Hehe;) 5/5

Avatar Krysiek77

28 kwietnia 2009, 18:55

a widzieliscie kiedys zebry w pobliskim zoo? tez mieszkaja daleko ;D ale obrazek pomyslowy, mimo bledow ;) mimo to daje 5 :}

Avatar smithi

28 kwietnia 2009, 18:01

Niedźwiedzie polarne żyją na Arktyce ( biegun północny), a pingwiny na biegunie południowym, ale cd. Zozol3000 - nie dzieli ich 40 000 km ( bo to obwód równika) tylko połowa tej odległości ;))
Cd obrazka 3/5

Avatar Nicunia

28 kwietnia 2009, 17:37

Zozol3000 ma racje, pingwiny zamieszkują Antarktydę, a misie Arktykę...
3/5

Avatar Zozol3000

28 kwietnia 2009, 17:23

Śmieszne, ale żałosne bo pingwiny żyją ~40 000 km od niedźwiedzi polarnych :D

Avatar pyniunieczka

28 kwietnia 2009, 13:54

ojj...jak misiek się obudzi ;p;p;p 4/5

Avatar johnfuja

28 kwietnia 2009, 09:38

pięknie wklejone 4/5

Avatar mati90

28 kwietnia 2009, 09:27

a tam z tyłu jeszcze jest pingwin z torebką.XD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Nieuczciwa ocena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Niezniszczalne

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka