Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jakby trochę nie fair
Nie są aż takie pyszne
Nie po oczach
Ch-chesz wyparować...?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 kwietnia 2009, 22:05
lukas994 zgadzam sie za malo glow ;/ 4/5
Odpisz
19 lutego 2018, 16:59
35 GŁÓW!
PRZEDŁUŻANIE KU*ASA JUŻ W GABINECIE DENTYSTYCZNYM!
Odpisz
4 stycznia 2022, 11:11
@Mrpoker: Co?
Odpisz
13 listopada 2021, 21:20
Yyy nie rozumiem komentsrzy
Odpisz
3 czerwca 2017, 23:24
5/4 i do loraxa
Odpisz
30 kwietnia 2009, 17:35
Niezłe xD 4/5
Odpisz
29 kwietnia 2009, 20:56
Lol, niezłe... 4/5
Odpisz
29 kwietnia 2009, 20:54
Dał tylko łeb lwa... ;/
4/5
Odpisz
29 kwietnia 2009, 20:29
haha Super ^^ 5/5
Odpisz
29 kwietnia 2009, 18:52
xP
3/5
Odpisz
29 kwietnia 2009, 18:12
hehe 5/5
Odpisz
29 kwietnia 2009, 17:39
biedna żabcie ;)
3/5 ;/
Odpisz
29 kwietnia 2009, 14:05
hahahahaha . ! nawet fajne ; DD 4/5
Odpisz
29 kwietnia 2009, 13:09
ale niewiem czemu Martex dodajesz do ulu jak raz się ogląda XD
Odpisz
29 kwietnia 2009, 13:08
hehehe ale trofea rozjechał walcem i ma 4/5
Odpisz
29 kwietnia 2009, 08:32
hahaha mocne:) 5/5 i ulu
Odpisz
29 kwietnia 2009, 08:29
4/5 ;]
Odpisz