Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
arbuziec

18 października 2015, 13:27

szwajcaria jest krajem niemieckojęzycznym a po niemiecku pisanie sms-a to sms schreiben -.-

Avatar AnonimowyObserwator

Edytowano - 10 maja 2016, 15:25

Ale chodzi o retoromański.

Avatar
arbuziec

10 maja 2016, 19:57

@AnonimowyObserwator: no okej...

Avatar KacperUE

16 listopada 2016, 18:23

@AnonimowyObserwator: i Linedschenkojęzycznym

Avatar tiktak101

14 października 2015, 12:38

Szwajcarska wersja brzmi jak bełkot żula

Avatar kubek2007

18 lutego 2016, 19:38

@tiktak101: ale bełkot żula jest po francusku i niemiecku romanszowemu

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2016, 15:52

@tiktak101: A powiec mi to po arabsku

Avatar tiktak101

4 maja 2016, 15:35

كتابة الرسائل القصيرة- kitabat alrrasayil alqasira

Avatar
Konto usunięte

4 maja 2016, 16:47

@tiktak101: krejzi!

Avatar JakubJJJ

13 października 2015, 11:20

Text a nie sms

Avatar adam12333

11 października 2015, 23:30

a japoński to co ?

Avatar yukiyukiyuki

12 października 2015, 16:00

@adam12333: Moshi moshi sedesu desu <3 A tak serio to nie wiem jak jest "pisać SMS'a" po japońsku, tylko jakoś tak mi się skojarzyło z "moshi moshi" :D

Avatar aneczka27

11 października 2015, 23:22

jakby co to Niemcy raczej simsen a nie sms schreiben

Avatar
Konto usunięte

24 września 2015, 19:22

Ciekawe, jak jest po węgiersku...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

24 września 2015, 19:31


Kiedyś musi być ten pierwszy raz...

Avatar Youtuber

11 października 2015, 23:21

Dostałeś jakieś 20 strzałek za nieudany komentarz. Pożycz trochę fejmu plz ;-;

Avatar moth16

11 października 2015, 19:20

a kto ku*wa słyszał kiedyś "write sms" polacy mówią że esemesują, a po angielsku się mówi o textingu

Avatar max1234

11 października 2015, 19:11

ässämässlää

Avatar Bilolus1

24 września 2015, 19:22

Napisać Sms

Avatar topornik

11 października 2015, 18:48

@Bilolus1: napisać wiadomość tekstową

Avatar
Konto usunięte

11 października 2015, 18:47

A po fińsku : Kirjoita tekstiviesti

Avatar
Konto usunięte

11 października 2015, 18:44

o co chodzi? co to znaczy?

Avatar topornik

11 października 2015, 18:42

Brzmi jak modlitwa araba zaraz przed wysadzeniem niewiernych

Avatar CityOfAngel

11 października 2015, 18:59

@topornik: Assa...-mass....-LAA!!!!!!!!!!!

Avatar Pegi1337

24 września 2015, 20:48

Brzmi jak przywoływanie demona.

Avatar
Konto usunięte

11 października 2015, 18:10

@Pegi1337: Do różnych osób się pisze.

Avatar kaliope

24 września 2015, 20:31

Po jakiemu to? Wygląda mi na fiński, a flag jest szwajcarska. A tam obowiązuje niemiecki, francuski, włoski i romański...

Avatar Myszkapl

25 września 2015, 16:38

@kaliope: *retoromański
Tłumacz google mi tego nie chce tłumaczyć. ale jak w google wpiszesz ässämässlää to wyskoczą strony głównie z niemieckimi napisami.

Avatar Myszkapl

24 września 2015, 20:29

Esemesować. Polska psuje system!

Avatar Kivera

25 września 2015, 06:54

@Myszkapl: Esemesesować.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Rel

Mało znany szczegół

Ostry ten sędzia

Frustrujące

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka