Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Lekko nie będzie
Totalnie
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 września 2022, 17:10
5 fajne mieszkałabym
Odpisz
17 października 2015, 20:34
chciałbym mieć małego niedźwiedzia w domu
Odpisz
18 października 2015, 00:01
@ALKATRAZ: Każdy by chciał,no chyba że ktoś ma serce z kamienia.
Odpisz
21 października 2015, 07:57
@Fox9191: ja bym chciał żeby alkatraz miał niedźwiedzia w domu bo jak niedźwiedź urośnie to go zje
Odpisz
8 października 2017, 17:11
@ALKATRAZ: idź sobie bo cię nie lubię
Odpisz
18 października 2015, 22:19
Ktoś wjechał w sygnalizator. To mogło się zdarzyć tylko w Rosji.
Odpisz
18 października 2015, 10:28
cyka blyat
Odpisz
18 października 2015, 00:16
no co ten autobus ma stylowe wyloty powietrza
Odpisz
18 października 2015, 00:13
Rosja, tego nie ogarniesz.
Odpisz
17 października 2015, 23:15
Co masz do zamków
Odpisz
17 października 2015, 22:14
W pierwszym chodzi o to, że ludzie wydeptali ścieżkę, a tamci ją zagrodzili... Przecież nikt się nie teleportował przez płotek...
Odpisz
17 października 2015, 22:34
@julka1280: Chyba widać... aż takich ,,debili'' tu nie mamy.
Odpisz
17 października 2015, 22:47
@Katrtlen: Nie byłabym taka pewna :V
Odpisz
17 października 2015, 22:45
5 od końca: one tak na prawdę nie są wbite w budynek ;)
Odpisz
17 października 2015, 22:43
Dziki Gon może się schować, to dopiero słowiańskość.
Odpisz
17 października 2015, 22:01
mój kraj
Odpisz
17 października 2015, 20:56
O co chodzi z tą nitką na łóżkach?
Odpisz
17 października 2015, 21:02
@Jasonicos: Zobacz pod łóżko.
Odpisz
17 października 2015, 21:18
@Jasonicos: Prostują narzutę żeby nie było wypukleń.
Odpisz
17 października 2015, 21:35
@albert7168: Co w tym absurdalnege?
Odpisz
17 października 2015, 20:37
co robi świerszcz w Rosji? cyka
Odpisz
17 października 2015, 20:55
To żart BatPedzia.
Odpisz
17 października 2015, 20:57
@Jasonicos: ale pod innym obrazkiem
Odpisz
17 października 2015, 20:20
Ale ten mini zamek nawet fajny :D
Odpisz
17 października 2015, 20:51
@kamykPL: racja
Odpisz
17 października 2015, 20:42
Drzewo satelitarne! Jesteśmy zgubieni!!
A może po prostu zwierzakom które tam mieszkają, zabrakło kanałów TV ?
Odpisz