Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Oliwier256

16 lutego 2021, 21:35

Skoro są tu bohaterowie z Marvela,DC, Power Rangers,Transformers itp to znaczy że istnieją też złoczyńcy z którymi ci superbohaterowie walczą więc jeśli złoczyńcy nagle tu nie wparują, to tak, to najbezpieczniejsze miejsce

Avatar DinoSummer

18 sierpnia 2018, 12:44

A gdzie Jenny Wakeman?

Avatar daglasio

21 lutego 2016, 09:32

widze 3 spidermany.

Avatar Waleczna12333

26 maja 2018, 23:48

@daglasio: Od lewej:
Miguel O'Hara, czyli Spider man z roku 2099
Peter Parker, zwykły spidey
Tu nie jestem pewna, albo May Parker, córka Petera i MJ, Spider Girl czy tam Woman, albo Ben Reilly, Scarlet Spider, klon Spider Mana, w stroju którego używał zastępując Petera

Avatar mufinka_123

3 września 2017, 18:29

Ja tam chcę!!!

Avatar PowerBack12

28 kwietnia 2017, 13:50

z nim byłbym bardziej bezpieczny :)

Avatar Dorian_costam

25 marca 2016, 11:57

Czy mi się tylko wydaje, czy oni są w TARDIS'ie?

Avatar Kxxlv

16 kwietnia 2016, 16:48

@Dorian_costam: Masz całkowitą rację. Tylko jak Stalowy Gigant i Optimus Prime się tam znaleźli? Przez drzwi by się nie wcisnęli.

Avatar Dorian_costam

Edytowano - 16 kwietnia 2016, 19:20

@Kxxlv: Pewnie pomógł im Nightcrawler z X-men albo Doctor Strange

Avatar Green_Arrow

26 lutego 2016, 15:26

Obi-Wan??

Avatar wampirra107

27 stycznia 2016, 22:27

nie bo zaraz zacznie się ostateczna walka bohaterow

Avatar EziioAuditore

22 stycznia 2016, 23:40

No chyba że by się pomordowali.

Avatar fenekfenek

21 grudnia 2015, 23:29

Wyczuwam Piotrusia Pana

Avatar Shizo128

14 grudnia 2015, 19:04

Chyba, że Hulk by się wku*wił... To tylko przy Batmanie było by się Bezpiecznym!!!

Avatar ALKATRAZ

17 października 2015, 20:39

to jest raj na ziemi! moim marzeniem jest być pomocnikiem batmana

Avatar
Konto usunięte

17 października 2015, 21:23

@ALKATRAZ: A nie he-mana? :O

Avatar mrklorens

21 października 2015, 21:57

he-man chciałby być pomocnikiem he-mana to było by zabawne

Avatar Green_Arrow

10 października 2015, 08:03

O kilku postaciach zapomnieli. Np. o Zielonej Strzale... Powinni tu jeszcze być Goku i Vegeta. Wtedy to by było najbezpieczniejsze miejsce na całej planecie!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Omeg12

18 października 2015, 11:51

@coloman: "This is a battle between two gods. How do human lives even compare?" - Lord Beerus. Mają boskie ki w sporej ilości, więc to żadna różnica czy się tytułują bogami czy nie. I tak są potężniejsi niż większość postaci na obrazku razem wziętych.

Avatar triad23

19 października 2015, 12:06

@Green_Arrow: a Naruto Uzumaki???

Avatar dwadwdadawdawdawdawdawd

18 października 2015, 15:13

i ten gigant XD

Avatar
Konto usunięte

18 października 2015, 13:39

Bycie z Hulkiem i Robocopem jest bardzo bezpieczne

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A, okej

Fergus

Ikony

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Szybki jak błyskawica

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka