W tym miejscu byłbyś bardzo bezpieczny
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Fergus
Ikony
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Szybki jak błyskawica
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lutego 2021, 21:35
Skoro są tu bohaterowie z Marvela,DC, Power Rangers,Transformers itp to znaczy że istnieją też złoczyńcy z którymi ci superbohaterowie walczą więc jeśli złoczyńcy nagle tu nie wparują, to tak, to najbezpieczniejsze miejsce
Odpisz
18 sierpnia 2018, 12:44
A gdzie Jenny Wakeman?
Odpisz
21 lutego 2016, 09:32
widze 3 spidermany.
Odpisz
26 maja 2018, 23:48
@daglasio: Od lewej:
Miguel O'Hara, czyli Spider man z roku 2099
Peter Parker, zwykły spidey
Tu nie jestem pewna, albo May Parker, córka Petera i MJ, Spider Girl czy tam Woman, albo Ben Reilly, Scarlet Spider, klon Spider Mana, w stroju którego używał zastępując Petera
Odpisz
3 września 2017, 18:29
Ja tam chcę!!!
Odpisz
28 kwietnia 2017, 13:50
z nim byłbym bardziej bezpieczny :)
Odpisz
25 marca 2016, 11:57
Czy mi się tylko wydaje, czy oni są w TARDIS'ie?
Odpisz
16 kwietnia 2016, 16:48
@Dorian_costam: Masz całkowitą rację. Tylko jak Stalowy Gigant i Optimus Prime się tam znaleźli? Przez drzwi by się nie wcisnęli.
Odpisz
Edytowano - 16 kwietnia 2016, 19:20
@Kxxlv: Pewnie pomógł im Nightcrawler z X-men albo Doctor Strange
Odpisz
26 lutego 2016, 15:26
Obi-Wan??
Odpisz
27 stycznia 2016, 22:27
nie bo zaraz zacznie się ostateczna walka bohaterow
Odpisz
22 stycznia 2016, 23:40
No chyba że by się pomordowali.
Odpisz
21 grudnia 2015, 23:29
Wyczuwam Piotrusia Pana
Odpisz
14 grudnia 2015, 19:04
Chyba, że Hulk by się wku*wił... To tylko przy Batmanie było by się Bezpiecznym!!!
Odpisz
17 października 2015, 20:39
to jest raj na ziemi! moim marzeniem jest być pomocnikiem batmana
Odpisz
17 października 2015, 21:23
@ALKATRAZ: A nie he-mana? :O
Odpisz
21 października 2015, 21:57
he-man chciałby być pomocnikiem he-mana to było by zabawne
Odpisz
10 października 2015, 08:03
O kilku postaciach zapomnieli. Np. o Zielonej Strzale... Powinni tu jeszcze być Goku i Vegeta. Wtedy to by było najbezpieczniejsze miejsce na całej planecie!
Odpisz
17 października 2015, 20:11
@Green_Arrow: Masz na myśli kosmicznego Hitlera i boga z jednocyfrowym IQ? To raczej średnio bezpieczne.
Odpisz
17 października 2015, 20:35
@Omeg12: żaden z nich nie jest bogiem, a co masz na myśli kosmicznego Hitlera? (i o którym to mówisz)
Odpisz
17 października 2015, 20:47
@coloman: Goku i Vegeta obaj są bogami, jeśli liczyć najnowszy film. A mówiąc o kosmicznym Hitlerze miałem na myśli Vegetę. Gość na początku serii zniszczył planetę pokojowych bez wyraźnego powodu, brutalnie zamordował większość swoich towarzyszy a raz zabił kilkudziesięciu ludzi, żeby móc zawalczyć z Goku. Nie do końca ktoś, z kim chciałbym być w jednym pomieszczeniu.
Odpisz
18 października 2015, 09:02
@Omeg12: rozumiem, tylko z tego co wiem to nie tyle co są Bogami jak opanowali ich moc
Odpisz
18 października 2015, 10:42
@Omeg12: Ale wiesz, że Vegeta się zmienił?
Odpisz
18 października 2015, 11:51
@coloman: "This is a battle between two gods. How do human lives even compare?" - Lord Beerus. Mają boskie ki w sporej ilości, więc to żadna różnica czy się tytułują bogami czy nie. I tak są potężniejsi niż większość postaci na obrazku razem wziętych.
Odpisz
19 października 2015, 12:06
@Green_Arrow: a Naruto Uzumaki???
Odpisz
18 października 2015, 15:13
i ten gigant XD
Odpisz
18 października 2015, 13:39
Bycie z Hulkiem i Robocopem jest bardzo bezpieczne
Odpisz