Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Młodzi gniewni
Ostry ten sędzia
Nie są aż takie pyszne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 października 2015, 20:43
I tak najlepszy ten topór + eksplozję. Albo tigris i eksplozję. Oo
Odpisz
15 października 2015, 23:17
@KingsMax: Jak tak lubisz efekty satusu to polecam Ninkondi :D
Odpisz
16 października 2015, 17:13
@Samotny14: Nie gram od jakiegoś czasu bo grafika siadła, ale fajnie, że dodali nunchaku. A ten topór to epicko latają, z kolei tigris zamienia ich w... stos kończyn, nawet 5 nóg, 2 głowy i 3 ręce na wroga (mój rekord).
Odpisz
16 października 2015, 17:47
@KingsMax: Nwm w jakim sensie grafika siadła, ale nadal gra sie dobrze. Sancti Tigris i jedziesz dalej, nawet 80lvl Bombard schodzi na strzała :)
Odpisz
16 października 2015, 17:55
@Samotny14: U mnie w kompie grafika siadła i korzystam z zintegrowanej, a ten tigris to epicka broń i nieźle się rozpadają od niej.
Ps. Wieże nr 3 można solo przechodzić dzięki tigrisowi.
Odpisz
16 października 2015, 21:17
@KingsMax: Żeby tylko T3 :D
Odpisz
16 października 2015, 22:38
@Samotny14: I t4 i wrak, to jest op.
Odpisz
16 października 2015, 23:52
@KingsMax: Ci powiem ze ten nowy łuk to też jest op shit. bez oporów po 80k z kryta ^^
Odpisz
17 października 2015, 08:20
@Samotny14: Jak wrócę, czeka mnie wiele nowego.
Odpisz
17 października 2015, 19:38
@KingsMax: Na jakim updacie wykitowała karta?
Odpisz
18 października 2015, 12:00
@Samotny14: Kiedy podwójny był w miarę nowy, tak jakoś w sierpniu.
Odpisz
18 października 2015, 13:18
@KingsMax: Podwójny?
Odpisz
18 października 2015, 13:23
@Samotny14: Noc i dzień.
Odpisz
18 października 2015, 14:07
@KingsMax: Equinox. To dość niedawno.
Odpisz
18 października 2015, 15:12
@Samotny14: 2 Miesiące.
Odpisz
15 października 2015, 22:56
bylo by szkoda gdyby ktos dal 4
Odpisz
15 października 2015, 21:09
Wait, czy to Warframeeeeeeeeee
Odpisz
15 października 2015, 21:57
@zatoka: Taaaaaaaaaaaaaaak
Odpisz