Nawet gry mnie nienawidzą
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Powodzenia
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 października 2015, 20:13
Największy troll w 3 :P
Odpisz
18 października 2015, 21:13
A to nie było przypadkiem w New Vegas?
Pamiętam, że widziałem taki napis, a w Fallout 3 nie grałem. :|
Odpisz
18 października 2015, 21:14
@amekninja555: W 3 :v niedaleko jednej anteny :P
Odpisz
18 października 2015, 21:16
To pewnie w New Vegas też jest. :D
Odpisz
18 października 2015, 21:18
@amekninja555: Nie widziałem tego w NV, ale skoro tak mówisz to możliwe, że jest :v będę musiał znowu przejść NV ;-;
Odpisz
3 listopada 2015, 20:35
Jest w nv nawet screena mam na steamie
Odpisz
3 listopada 2015, 20:39
A ja zwiedzilem wszystko w 3 i to tam było, w NV tego nie widziałem.
Odpisz
3 listopada 2015, 22:27
Na dzwiach posterunku policji przy Primm sie to znajduje,są tam bandyci jacyć
Odpisz
3 listopada 2015, 22:30
To nie jest na drzwiach.To jest jak otworzysz drzwi do których potrzeba 100 lockpick'a, a jak otworzysz tracąc kilka wytrychów jest właśnie ściana z tym napisem.W 3. :v
Odpisz
4 listopada 2015, 05:47
Ale ja mówie o new vegas
Odpisz
4 listopada 2015, 14:49
Ale ten co jest.powyżej jest z 3, tego w NV nigdy nie widziałem.
Odpisz
4 listopada 2015, 15:25
Na mojej galerii steam jest omg czytaj ze zrozumieniem
Odpisz
4 listopada 2015, 15:27
Bo ja znam każdą galerię steam.I nie chce jej, skoro mówisz, że jest w NV to jest, ale powyższe na 100% jest z 3.
Odpisz
18 października 2015, 21:08
Hmm...drzwi na środku pustkowi,ciekawe co jest za nimi...aha.
Odpisz
18 października 2015, 21:41
@Menek: Kurczok!
Odpisz
18 października 2015, 20:07
Och admin zmiejszył.
Odpisz
18 października 2015, 21:19
@Mycha2001: A coś jeszcze było wcześniej ?
Odpisz
18 października 2015, 21:24
@Hartio: Moja postać patrząca się na te drzwi.
Odpisz
18 października 2015, 20:58
Oto kara za Robienie k*tasów na ścianie z Dziur bo Kulach.
Odpisz
18 października 2015, 21:14
@FreezyPop: kul po dziurach*
Odpisz
18 października 2015, 20:57
A ja nienawidzę wszystkich.
Odpisz
18 października 2015, 20:43
bo siedzisz cały dzień w domu
Odpisz
18 października 2015, 20:41
wszystko cię nienawidzi
Odpisz
18 października 2015, 20:09
I cri
Odpisz
3 października 2015, 20:44
przeczytałem tusk .-.
Odpisz
18 października 2015, 20:01
@lol0000003: Tusk you?
Odpisz