Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Powodzenia
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jakby trochę nie fair
Nie są aż takie pyszne
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 listopada 2015, 21:45
Sory że beznadziejna jakość :P
Odpisz
30 grudnia 2015, 08:02
@PanTygrysekPL: lełopold ;D
Odpisz
30 grudnia 2016, 16:45
@PanTygrysekPL:
Odpisz
30 grudnia 2016, 16:44
I ten w czerwonej molestujący ścianę... to były czasy..
Odpisz
20 lutego 2016, 17:24
Teraz pamiętam!
Odpisz
10 października 2015, 23:33
a jak to pamiętam a jestem gimbem to co ?
Odpisz
10 października 2015, 23:56
@nata127: Ja też pamiętam "Dzieci Neo" i jestem gimbem. I nie wiem o co chodzi z tym że niby "gimby nie znajo". PS. Świetny awatar. Soldier? ;)
Odpisz
11 października 2015, 11:44
@CrazyMe: oczywiście że Solider ;)
Odpisz
4 października 2015, 19:08
Aż za bardzo
Odpisz
9 października 2015, 19:06
LEOPOLD! :D
Odpisz
9 października 2015, 19:12
Pozitiw Pozitiw. AAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
Odpisz
9 października 2015, 20:00
SZPILEEEN!!!!
Odpisz
9 października 2015, 20:07
(sepleni po niemiecku)
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Odpisz
Edytowano - 9 października 2015, 20:31
@skate07071: W DUPE PSA!!!
Odpisz
9 października 2015, 22:28
Ej Schlai Kalibu.. EJ Schlai Kalibu! Buhahahahaha...
Odpisz
9 października 2015, 23:29
aż za bardzo xd
Odpisz
11 października 2015, 10:55
leopóld wciąż pamięta co robił w przeszłości
Odpisz
10 października 2015, 10:34
Gimby nie znajo!
Odpisz
Edytowano - 10 października 2015, 12:03
@kakcioo: Jestę gimbę i znam, czy jestę normalanę?
Odpisz
10 października 2015, 15:51
@Jem_zupe: jestes gimb limited edyszyn
Odpisz
10 października 2015, 19:55
@kakcioo: Czyli najlepsza edyszyn.
Odpisz
Edytowano - 10 października 2015, 10:51
i ten crazy Frog :D
Odpisz
9 października 2015, 19:51
rindin din din din... kiedy to oglądałem słyszałem muzyke
Odpisz
10 października 2015, 08:50
@torasek: Nietylko ty.
Odpisz
9 października 2015, 19:15
dzieci neo inaczej dzieci Neostrady.
Odpisz
10 października 2015, 06:04
@lucky20: No Shit Sherlock
Odpisz
Edytowano - 10 października 2015, 08:20
@Jejatb: Nie którzy mogli tego nie wiedzieć .
Odpisz
4 października 2015, 18:01
stary dobry jutup, a nie jakieś jasie.
Odpisz
9 października 2015, 23:47
@UkradliMiNick: 100%
Odpisz
Edytowano - 9 października 2015, 22:27
Leopold chciałby Zapomnieć... chciałby...
Odpisz
9 października 2015, 21:38
oni jescze wrócą
Odpisz
9 października 2015, 20:34
te kocie ruchy te gesty rękoma
Odpisz
9 października 2015, 20:26
Było.
Odpisz
9 października 2015, 20:20
Nie chcę pamiętać.
Odpisz