Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Tacy sami, a ściana między nami
Szybki jak błyskawica
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 stycznia 2022, 13:05
Muzg
Odpisz
13 listopada 2021, 20:47
Uwu
Odpisz
14 lipca 2011, 14:44
co myśli kierowa jak ja nienawidzę poniedziałków
Odpisz
21 lipca 2016, 23:16
nope
Odpisz
8 marca 2011, 18:00
kwll xx ja z rana XD
Odpisz
7 lutego 2011, 14:02
what the ... XD 5/5
Odpisz
17 stycznia 2011, 14:41
wft
Odpisz
14 lipca 2009, 17:25
tak sie japońce palą :P :d jakis japoniec go przypalił o zawał :P :D
Odpisz
15 lutego 2016, 16:43
@miszcz: nope
Odpisz
22 lutego 2016, 21:28
@RaXen: czo? To było prawie 7 lat temu, nie odpisuj na moje stare komentarze. Nawet nie lubię ich czytać.
Odpisz
22 lutego 2016, 22:07
@miszcz: o luju odpisał
Odpisz
27 lutego 2016, 21:50
@miszcz: no weś
Odpisz
24 kwietnia 2016, 22:42
@RaXen: EJ SKKF KIEDY MAJNKRAFT?
Odpisz
23 grudnia 2017, 13:12
@miszcz: HYAAAAAAAAA
Odpisz
1 sierpnia 2021, 01:59
@MR_Lizard: AAAAAAAAAYH
Odpisz
15 maja 2009, 08:58
Głupie
Odpisz
9 maja 2009, 23:44
Oj ludzie xd.
Przyuwazcie, ze tam wiecej jest takich ludzi ;D
Jest taka zabawa, chyba raz w roku w Wielkiej Brytanii, ze ludzie przebieraja sie i maluja za zombie lub inne straszydla i wychodza do galerii, sklepow czy na ulice i strasza ludzi xd. (nie mylic z halloween, to calkiem co innego ;))
Ale za obrazek 5/5. Gosc sie musial napracowac, zeby sobie cos takiego walnac na glowe xD
Odpisz
9 maja 2009, 19:27
<żygam >
Odpisz
21 lipca 2016, 23:05
@kikusia: miau
Odpisz
8 maja 2009, 19:49
Czesio :D
Odpisz
6 maja 2009, 21:50
Łee to jest ohydne....ale fajne .xd.
Odpisz
6 maja 2009, 21:50
Powiem wam coś, KOMENTARZ JEST OD WYRAŻANIA SWOJEGO ZDANIA NA TEMAT OBRAZKU, FILMÓW, GIERA itp. Tylko tępaki piszą coś w stylu "Nie podoba się? Nie komentuj!" OMG Dziecinne!
David OCENIŁ W KOMENTARZU OBRAZEK ! To pewna forma komentowania.
Co do obrazka 4/5 za mine zombiaka :D
Odpisz
6 maja 2009, 21:01
Hmmm... mam nie czytać?
klasyczna odpowiedź 10-letniego dziecka.
Czy ja prosze o wiele?
Ciężko wytężyć umysł i napisać jedno, dwa zdania?
Nikogo nie interesuje jaką ocene dajesz. Jeśli ci sie nie podoba - napisz to. Do oceniania są te buźki wyżej (jak juz napisałem).
Delikatnie zwracam uwagę, że w pewnym sensie spamujesz.
Napisz cos poprostu w komentarzu a nie piszesz tylko "1", "2", "3" etc.
Odpisz
6 maja 2009, 19:23
O żal to jest jakis teatr... Popatrzcie na innych ludzi.
Odpisz