Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Fajnie że odpowiedzieli
Szybki jak błyskawica
Lekko nie będzie
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 września 2018, 20:41
hodzi o serwer, Rosjanie mają własny
Odpisz
7 lutego 2017, 10:45
Ale Rosja jest w Europie
Odpisz
13 czerwca 2017, 21:47
@pokemon223: chyba cie boje**ło
Odpisz
8 lipca 2017, 18:55
@Rafik005: Kawałek jest, przestań żyć w kłamstwie.
Odpisz
8 lipca 2017, 21:47
no w EU nie
Odpisz
21 lipca 2017, 18:43
@Rafik005: no nie stolica nadal jest w Europie
Odpisz
19 lutego 2018, 22:16
@pokemon223: co do hu*'a?
Odpisz
Edytowano - 19 lutego 2018, 23:43
no Moskwa jest w Europie a gdzie stolica tam kraj.
Edit :prędkość duża mocno
Odpisz
19 lutego 2018, 23:44
@Rafik005: ale Unia Europejska to nie Europa tylko sojusz kraji europejskich.
Odpisz
20 lutego 2018, 07:23
@pokemon223: rosja jest w Azji
Odpisz
20 lutego 2018, 14:59
ale stolica w Europie czyli w Europie a większość jest w Azji
Odpisz
20 lutego 2018, 22:56
@pokemon223: Sprawdziłem
Jest w Eurazji
Odpisz
21 lutego 2018, 01:00
nom
Odpisz
Edytowano - 21 lutego 2018, 08:19
i Europie
Odpisz
21 lutego 2018, 22:49
@Rafik005: co
Odpisz
21 lutego 2018, 22:52
o Azji
Odpisz
22 lutego 2018, 07:34
@pokemon223: nie rozumiem was
Odpisz
22 lutego 2018, 11:30
ja też
Odpisz
24 lutego 2018, 11:27
Rosja nie jest w Unii Europejskiej ale leży w Europie i terenie Azji
Odpisz
24 lutego 2018, 13:28
@Rafik005: tak ale w europie na papierach
Odpisz
24 lutego 2018, 17:39
@Rafik005: czyli jak już mówiłem w Eurazji
Odpisz
24 lutego 2018, 21:48
nie
Odpisz
24 lutego 2018, 23:00
@pokemon223: przeczytaj se o tym
rosja jest częściowo w Europie a częściowo w Azji czyli w Eurazji
Odpisz
24 lutego 2018, 23:40
no tak i nie
Odpisz
25 lutego 2018, 11:28
@pokemon223: rozwiń to
Odpisz
25 lutego 2018, 12:16
jest w Europie i Azji ale nie w eurazji
Odpisz
25 lutego 2018, 15:59
@pokemon223: Eurazji to Europa i Azja więc...
Odpisz
25 lutego 2018, 16:54
nie nie ma eurazji.
Odpisz
25 lutego 2018, 22:18
@pokemon223: przeczytaj se na necie
Odpisz
21 marca 2016, 09:25
Aha, ciekawe, antyterrorysta ma nóż terrorysty.
Odpisz
Edytowano - 7 stycznia 2016, 17:40
@dajboom: Chyba nie ogarniasz, że np: GIGN który jest w CS:GO jako jednostka anty-terrorystyczna, używa rewolwerów podczas akcji odbijania zakładników itp.
Odpisz
10 grudnia 2015, 19:17
oto plan valve
Odpisz
29 listopada 2015, 08:05
Dobry rusek to wyciszony i martwy rusek.
Odpisz
19 października 2015, 15:59
Jak nie możesz ich pokonać przyłącz się. Na steam jest ciekawy poradnik, może obraża jedno państwo i mam to wielce za złe, ale przydatny jest.
Odpisz
20 października 2015, 06:57
@dustin2001: Mógłbyś opisać? Jestem leniwy...
Odpisz
20 października 2015, 07:08
@sylwon1234: "Basics of obscene language
Russian obscenities based on 4 key words:
1) hui [khuy] - the male sexual organ
2) pi**a [pi**a] - the female sexual organ
3) blyad [blyad'] - lascivious woman
4) ebat [yebat'] - sex, bonk
P.S: Word blyad' has a different shape blayt'. We can translate it how "D'oh!" of Homer Simpson. And If you hit, you say "fuq" but russians say blyat' or OOOOH!!! SUKA BLYAT' PI**EC BOL'NO!!!
The Russian language has hundreds of swear words. Here are the most used forms:
- Hard affront:
1) Pi**ec - You lose game with score 16:0. It's Pi**ec.
2) Suka blyat' - Suka it's word that sounds like betch or beach.
3) Blya - Short version of blyat'
4) Poshol nakhuy - Go to khuy. It's mean fuq u
6) Idi v pi**u - Go to pi**a. It's mean fuq u
7) Mat' / Mamu tvou ebal - I'm fuq your mom
8) Yebalo styani - Shut up!
9) Mudak - turd
10) Pidr - Homosexual, piedra
11) Yebanyy - fuqing
12) Okhuyel - To take hard feelings
13) Ku*vva - Polish suka
14) Zayebal - You very wearied me
15) Nikhuya - It can have two values: Nothing or NO
16) Dokhuya - You look up at the stars and count them. When you are tired, it was only half of the Dokhuya
17) Uyobok - Very bad man
- Easier:
1) American: Гамбургер [Gamburger], пиндос [pindos]
2) Stupid: Конченый [konchenyy], аутист [autist], даун [daun]
3) Loser: рак [rak], нуб [noob], dniwe [dnishche], бомж [bomzh]
Info, treatment, requests
Circulation:
да [da] - Yes
нет [net] - No
возможно [vozmozhno] - Maybe
спасибо [spasiba] - thanks
х з [khuy znaet] - It translate how "Diq knows" and mean "I don't know"
дай дроп [day drop] - Give me drop
дай бомбу [day bombu] - Give me bomb
дропни [dropni] - Give me drop
го а / го б [go a / go b] - Let's go A plant / B plant
а чисто [a chisto] - A plant clear
рашим [rashim] - Rush
холдим [holdim] - Hold
сзади [szadi] - Watch back
русские есть? [russkiye yest'?] - Russian is here?
красный [krasniy] - Enemy very low
закупаемся [zakupaemsya] - Go to buy
отойди [otoidi] - Go away
помоги [pomogi] - Help me
за ящиком [za yashchikom] - behind the box
Designations:
тёмка [tyomka] - tunnel
нижняя [nizhnyaya] - lower
длина [dlina] - long
зига [ziga] - short
коробка [korobka] - box
реклама [reklama] or машина [mashina] - car (Dust 2)
подъём [pod"yom] - ramp
яма [yama] - pit
кухня [kuhnya] - kitchen
апартаменты [apаrtamenty] - apartments
окно [okno] - window
ковры [kovry] - palace or apartments
двери [dveri] - 2x doors
кт [ka te] - сt
Colors, weapons and more
Figures:
1. odin 6. shest'
2. dva 7. sem'
3. tri 8. vosem'
4. chetyre 9. devyat'
5. pyat' 10. desyat'
Colors:
красный [krasniy] - red
зелёный [zelyoniy] - green
голубой [goluboy] - blue
синий [siniy] - dark blue
жёлтый [zhyoltiy] - yellow
оранжевый [oranzheviy] - orange
Weapons (most popular):
авп [a ve pe]- awp
эмка [amka]- m4
п90 / петух [petuh] - p90
дым [dym]- smoke
ака / калаш [kalash] - AK-47"
Odpisz
Edytowano - 20 października 2015, 15:33
@dustin2001: Danke schön. A w zasadzie to spasiba. (jestem na fonie i nie mam ruskiej klawiatury), niechaj Bóg ci to w dzieciach wynagrodzi. A w zasadzie pewnie i tak nie lubisz dzieci. Anyway, nie obrazili polski:
Napisali polish ku*va, ale chyba w znaczeniu, że to po polsku ku*wa... Ale bie jestem pewien
Odpisz
19 października 2015, 19:04
mój kolega mówi że cs łączy ludzi i daje nowe przyjaźnie. kto za?
Odpisz
6 października 2015, 10:40
W doto na ruskich serwerach oni dobrze grają.
Odpisz
18 października 2015, 23:12
@Crobat: DRINK VODKA PLAY DOTKA
Odpisz
19 października 2015, 15:17
@Crobat: Jak rusek gada po angielsku = ok
Jak nie, to jest problem
Ale raz spotkałem jednego, nie odzywał się, a był nawet miły ;V
Odpisz
6 października 2015, 10:29
najpierw jest antytero a później tero.
Odpisz
6 października 2015, 10:40
@lucky20: Zmienił team.
Odpisz
6 października 2015, 11:19
@lucky20: I jako anty ma nusz od terro.
Odpisz
18 października 2015, 22:22
@Crobat: Mnie bardziej ciekawi dlaczego anty rush'ują
Odpisz
19 października 2015, 07:17
@dahaka01: Mogą np. zachodzić tero od tyłu, więc rushują, żeby zwyczajnie wybić dany bombsite z zaskoczenia.
Odpisz
18 października 2015, 21:06
nie grsm w cs bo to kradnie życie i nerwy
Odpisz
18 października 2015, 22:12
@ALKATRAZ: Za**biście mądre słowa.
Odpisz
18 października 2015, 21:20
Jak gram w CS'a to te zje**ne ruski.... opowiem :p
Grałem sobie wczoraj i 6xkill ze snajperki... to mnie chu** zbanowali, bo ruskich zabiłem
RUSKI TO ZJEBY! PS-ale wódke mają dobrą xD
Odpisz
18 października 2015, 21:44
@diegopl: Rosyjska wódka jest do odrdzewiania silników, polska wódka jest do picia!
Odpisz
18 października 2015, 21:15
Nieraz blokowali w pzzsciu przez co drugi rusek mnie zabił :c
Odpisz
18 października 2015, 21:14
ruscy są nawet na afrykańskich
Odpisz
6 października 2015, 16:29
Jakie te ruski w CSie są zje*ane! W Rosji powinni zakazać sprzedaży komputerów. Grasz sobie z jednym po czym cię zablokuje w przejściu, aby cię zabili...
Odpisz