Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Biggerisbetter1987

7 października 2015, 19:08

Pięciu Mateuszów, powodzenia.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (13)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (13)
Avatar ZajebistySerowy

13 października 2015, 06:13

Mateusz ci nie odpowiedział :0

Avatar
Konto usunięte

23 lutego 2016, 07:10

witam ja też

Avatar urkiso123

14 października 2015, 14:47

on mi pomoże w odpowiedziach na wszystko odpowie ku*wa

Avatar
Konto usunięte

13 października 2015, 20:08

U mnie w klasie jest trzech Nikodemów, i dwoje Szymonów. Jak nauczycielka czasami zada jakieś trudne pytanie to każdy udaje, że to nie do nich. A jak zada łatwe pytanie to się kłócą do którego to było.
Tak wiem, moja historia jest fascynująca. ;-;

Avatar urkiso123

13 października 2015, 15:10

bardzo często
.
.
.
nie opłaca się być kujonem

Avatar Pegi1337

Edytowano - 12 października 2015, 19:08

Tak samo jest, kiedy zaczynam krzyczeć "zostaw moją kartkę" dźgając kogoś pisakiem. ._.

Avatar xdamix

12 października 2015, 22:26

@Pegi1337: Raz tak miałem i za karę poszedłem do pierwszej ławki ;((.

Avatar Pegi1337

Edytowano - 12 października 2015, 23:07

@xdamix: I kiedy ta osoba rysuje ci penisy i illuminati na kartce. :v

Avatar xdamix

13 października 2015, 14:06

@Pegi1337: Znam to...

Avatar Kivera

Edytowano - 12 października 2015, 20:19

U mnie:
3 Darie
3 Zuzy
2 Majki
2 Julki

U nas w klasie jest 13 dziewczyn.
Reszta to: Ola, Amelia i Justyna.

A w mojej klasie jest jeden Kacper R, a w szkole jest ich 2.

Avatar Esherion

12 października 2015, 20:41

@Kivera: Po tej informacji, moje życie się zmieniło.

Avatar Kivera

12 października 2015, 20:43

@Esherion: Nie ma za co.

Avatar
Lunia21

12 października 2015, 22:24

@Kivera: U mnie:
3 Natalie
2 Julie
2 Patrycje
2 Mileny
2 Marty
Jakoś jeszcze przeżyliśmy.

Avatar kokoslaw

7 października 2015, 20:10

To jest mniej więcej taka sytuacja gdy ksiądz na religii wspomni apostoła o twoim imieniu

Avatar marcin77711

12 października 2015, 21:15

@kokoslaw: Dokładnie :D

Avatar Sakura_DeAnn

12 października 2015, 20:12

Witam, Morgana jestem.

Avatar
Konto usunięte

12 października 2015, 19:55

To takie wkurzające.

Avatar Dark_Dante

12 października 2015, 19:48

Kiedy w klasie padnie nie twoje imię ale i tak wszyscy się gapią właśnie na ciebie...

Avatar DwaPlusCztery

12 października 2015, 19:36

ale brzydkie

Avatar KingsMax

12 października 2015, 19:26

Ten na dole w środku. XD

Avatar gabrysplodowski

12 października 2015, 19:23

raczej żeński odpowiednik twojego imienia

Avatar
Konto usunięte

12 października 2015, 19:14

Ha ja na pewno nie jestem Mateusz (nie pacz ku*wo na mój nick

Avatar
Konto usunięte

12 października 2015, 19:06

"kiedy w klasie ktoś wspomni o dilerach" ;-;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie idź!

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Najbardziej realistyczny spośród modów

Ostry ten sędzia

To będzie bolało

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka