Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ostry ten sędzia
To będzie bolało
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 października 2015, 19:08
Pięciu Mateuszów, powodzenia.
Odpisz
12 października 2015, 19:07
@Biggerisbetter1987: a dzień dobry
Odpisz
12 października 2015, 19:08
@mooped: Witam Mateusza :) Mateusz jestem.
Odpisz
Edytowano - 12 października 2015, 19:10
@Biggerisbetter1987: My mamy pięć aleksander.
Odpisz
12 października 2015, 19:14
witam Mateuszu.
Odpisz
12 października 2015, 19:19
@mooped: Co tam u ciebie, Mateuszu?
Odpisz
Edytowano - 12 października 2015, 19:38
@Ortografia: A ja jestem jedyny Sylwek w całej klasie... w sumie w całej szkole... 1300 osób=1x Sylwek...
Odpisz
Edytowano - 12 października 2015, 19:46
a jutro mam. przesrane mam ;')
z matmy test mam
drogi Mateuszu.
ale dość o mnie, co u Ciebie?
Mateuszu
Odpisz
Edytowano - 12 października 2015, 19:46
Mateuszu?
Odpisz
12 października 2015, 19:48
@mooped: Jutro kartkówka z fizyki :c Mam ostrą babkę. Wkurzysz ją to wymyśli sposób, by dać ci jedynkę.
Odpisz
12 października 2015, 19:49
a to suka.
Mateuszu
Odpisz
12 października 2015, 19:53
@mooped: Suka z serem.
Odpisz
Edytowano - 12 października 2015, 20:09
problem?
Odpisz
12 października 2015, 20:09
@Biggerisbetter1987: ja jedną Natalię :(
Odpisz
13 października 2015, 06:13
Mateusz ci nie odpowiedział :0
Odpisz
23 lutego 2016, 07:10
witam ja też
Odpisz
14 października 2015, 14:47
on mi pomoże w odpowiedziach na wszystko odpowie ku*wa
Odpisz
13 października 2015, 20:08
U mnie w klasie jest trzech Nikodemów, i dwoje Szymonów. Jak nauczycielka czasami zada jakieś trudne pytanie to każdy udaje, że to nie do nich. A jak zada łatwe pytanie to się kłócą do którego to było.
Tak wiem, moja historia jest fascynująca. ;-;
Odpisz
13 października 2015, 15:10
bardzo często
.
.
.
nie opłaca się być kujonem
Odpisz
Edytowano - 12 października 2015, 19:08
Tak samo jest, kiedy zaczynam krzyczeć "zostaw moją kartkę" dźgając kogoś pisakiem. ._.
Odpisz
12 października 2015, 22:26
@Pegi1337: Raz tak miałem i za karę poszedłem do pierwszej ławki ;((.
Odpisz
Edytowano - 12 października 2015, 23:07
@xdamix: I kiedy ta osoba rysuje ci penisy i illuminati na kartce. :v
Odpisz
13 października 2015, 14:06
@Pegi1337: Znam to...
Odpisz
Edytowano - 12 października 2015, 20:19
U mnie:
3 Darie
3 Zuzy
2 Majki
2 Julki
U nas w klasie jest 13 dziewczyn.
Reszta to: Ola, Amelia i Justyna.
A w mojej klasie jest jeden Kacper R, a w szkole jest ich 2.
Odpisz
12 października 2015, 20:41
@Kivera: Po tej informacji, moje życie się zmieniło.
Odpisz
12 października 2015, 20:43
@Esherion: Nie ma za co.
Odpisz
12 października 2015, 22:24
@Kivera: U mnie:
3 Natalie
2 Julie
2 Patrycje
2 Mileny
2 Marty
Jakoś jeszcze przeżyliśmy.
Odpisz
7 października 2015, 20:10
To jest mniej więcej taka sytuacja gdy ksiądz na religii wspomni apostoła o twoim imieniu
Odpisz
12 października 2015, 21:15
@kokoslaw: Dokładnie :D
Odpisz
12 października 2015, 20:12
Witam, Morgana jestem.
Odpisz
12 października 2015, 19:55
To takie wkurzające.
Odpisz
12 października 2015, 19:48
Kiedy w klasie padnie nie twoje imię ale i tak wszyscy się gapią właśnie na ciebie...
Odpisz
12 października 2015, 19:36
ale brzydkie
Odpisz
12 października 2015, 19:26
Ten na dole w środku. XD
Odpisz
12 października 2015, 19:23
raczej żeński odpowiednik twojego imienia
Odpisz
12 października 2015, 19:14
Ha ja na pewno nie jestem Mateusz (nie pacz ku*wo na mój nick
Odpisz
12 października 2015, 19:06
"kiedy w klasie ktoś wspomni o dilerach" ;-;
Odpisz