Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Niegrzeczny Oskarek
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Znak czasów
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 października 2015, 20:05
Jakaś zje**na baba, co sie z nimi dzieje XDXD
Odpisz
14 października 2015, 20:29
keep calm and usuń konto i wracaj na facebooka
Odpisz
14 października 2015, 20:37
@PanSowa12: A Ty przestań kozaczyć i rzucać sie do zwykłych ludzi.
Odpisz
14 października 2015, 21:07
zwykli ludzie nie piszą ALE SWEET XDXDXDXXXXXDDDD JAKI POJE**NIEC PO PROSTU NIE MOGE XDXDDDXXXXDDXD
Odpisz
14 października 2015, 21:09
@PanSowa12: Sweet? Ty chyba nie do tej osoby piszesz.
Odpisz
15 października 2015, 15:45
no cóż... zgadywałem po twoim XDXDXDDDDXXDXDXD
Odpisz
Edytowano - 19 września 2019, 15:40
@PanSowa12: no patrz usunął konto i wrócił na fb
Odpisz
16 czerwca 2017, 14:04
życie..
Odpisz
8 lutego 2017, 19:54
I KTO TU JEST TEN ZŁY?! KTO TU JEST TEN ZŁY?! JEST Z KOLEGAMI JUŻ MA WRACAĆ!
KOBIETA JEST Z KOLEŻANKAMI NIEE JESZCZE POSIEEDZE -_- ale babsko od razu bym zostawił
Odpisz
5 stycznia 2017, 23:33
uuumm nie wiem czy wystarczy ale...
Odpisz
8 lutego 2017, 19:53
@Maszterek583: przyjąłem wysyłam B-2 Spirit bez odbioru XD
Odpisz
2 października 2016, 10:43
Ja bym miał na nią wyje**ne bo widać miała okresik :v
Odpisz
11 marca 2016, 20:10
Napisała by "Zepsułam Ci Xboxa" i po problemie.
Odpisz
8 stycznia 2016, 21:27
Czytała za dużo internetów
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia 2016, 16:59
Jakby była to kobieta , która gra w gry to by nawet nie zaczynała pisać :p
Odpisz
30 października 2015, 16:46
ja bym zerwał...
Odpisz
19 października 2015, 17:08
co za idiotka facepalm*
Odpisz
13 października 2015, 20:06
I stąd wzieło się powiedzenie na chłopski rozum. A nie stąd że faceci to idioci!
Odpisz
15 października 2015, 23:03
@jedrek33: sry dałem ci w zła stronę strzałkę czy kiedyś mi wybaczysz?
Odpisz
16 października 2015, 20:54
@Miguelp: Wybaczam ci!
Odpisz
18 października 2015, 13:41
@jedrek33: dziękuje
Odpisz
16 października 2015, 21:42
True x"D
Odpisz
13 października 2015, 20:43
Jak ja nienawidzę takich zachowań... Bym jej od samego początku napisał ,,pie**ol się'' i po sprawie.
Odpisz
14 października 2015, 08:17
I byś stracił jedyną dziewczyne która by cie chciała ;)
Odpisz
14 października 2015, 09:22
@lol0000003: niby kto ci tak powiedział? W internecie są osobniki z przyjaciółmi i partnerami, nie tylko samotne gimbusy...
Odpisz
14 października 2015, 09:23
@lol0000003: Ja takiej dziewczyny to nawet bym patykiem nie tyknął a co dopiero ją chciał ;-;
Odpisz
14 października 2015, 22:32
@lol0000003: Myślisz, że ja chciałbym taką pustą lasie? ;)
Odpisz
14 października 2015, 09:56
70% rozmów z dziewczynami z jakimi chodziłem do tej pory wyglądało bardzo podobnie. (7/10 akurat wiec latwo mi to na procenty zanienic )
Odpisz
14 października 2015, 20:28
@Sebzer: nie udawaj nawet nie miałeś dziewczyny XD
Odpisz
14 października 2015, 14:31
KOBIETY NA JEDNYM OBRAZKU ☝☝☝
Odpisz
27 grudnia 2015, 00:47
@karnisz: A gdybym ci powiedziała, że nie?
Odpisz
28 grudnia 2015, 14:28
sama jestem kobietą i wiem z autopsji bo to wyżej brzmi jak moja była :'-)
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia 2016, 17:02
@karnisz: Jestem kobietą. Czemu ja takiego czegoś nie pisze? Bo zamiast psuci komusi zabawe to gram w gry ;) (Sory za orto ;p)
Odpisz
4 stycznia 2016, 17:12
@PikaPikaPikaGirl: też się tak nie zachowuję, co nie znaczy, że obrazek z góry nie wygląda dla mnie znajomo
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia 2016, 17:33
@karnisz: Znaczy moja kol obraziła się na mnie , bo wyjechałam do niemczech ;-;
Nie wiem czy to można do tego zaliczyć :p
Odpisz