Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
To się nie może nie udać
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najbardziej realistyczny spośród modów
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 października 2015, 11:06
Wiem że komuś się przyda.
Odpisz
14 października 2015, 16:31
@Grammar_ZSRR: szukałem tego obrazka .-.
Odpisz
9 października 2015, 20:13
Chciałbym mieć takiego uroczego hejtera.
Odpisz
9 października 2015, 20:49
@Crobat:
Odpisz
13 października 2015, 20:54
@Crobat: To proste, hejtuj innych a odblokujesz nowego peta.
Odpisz
13 października 2015, 22:38
Pudło na hejty [*---------]
Odpisz
13 października 2015, 23:17
@Awp_Asiimov: wypełnię je szybciej nim zdążysz podać następne :D
Odpisz
14 października 2015, 05:56
Napelniaj, mam tego dużo.
[---------] [----------] [---------][-----------]
Odpisz
14 października 2015, 07:44
@Awp_Asiimov: [|||||||||||||||] [|||||||||||||||] [|||||||||||||||] [|||||||||||||||] już
Odpisz
Edytowano - 14 października 2015, 10:28
Kolejne pudło [-------------------------]
Odpisz
14 października 2015, 13:54
@Awp_Asiimov: [|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||]
Odpisz
14 października 2015, 06:03
Fajny lisek nawet
Odpisz
14 października 2015, 10:35
@Awp_Asiimov: Masz coś z mózgiem?
Odpisz
14 października 2015, 10:35
@Fox9191: Nie?
Odpisz
14 października 2015, 10:40
@Awp_Asiimov: Wygląda że masz bo to ekhem.. Ekhemm.. Czerwona panda ¬_¬
Odpisz
14 października 2015, 10:52
@Fox9191: Jaka panda?
Odpisz
14 października 2015, 12:12
@Fox9191: Ej, ej, to że ktoś się pomylił, nie znaczy że trzeba go od razu wyzywać. Nie każdy zna się na zwierzętach. ;)
Odpisz
14 października 2015, 13:55
@Awp_Asiimov: to jest panda czerwona -_-
lub panda mała ale to jedno i to samo
Odpisz
14 października 2015, 15:19
Dla mnie to lis, nie rozpoznaje niektórych zwierząt
Odpisz
13 października 2015, 22:16
Ta koszulka jest głupia.
Odpisz
9 października 2015, 20:11
bye
Odpisz
9 października 2015, 20:10
Jaki smutny :(
Odpisz