Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Natka_tatka123

27 kwietnia 2017, 00:13

Damy i wieśniaczki

Avatar ozi12

1 listopada 2015, 20:37

te popularne i nie popularne

Avatar Windows_10

31 października 2015, 07:27

1 - prawdziwy cosplay 2 - typowy cosplay

Avatar
Konto usunięte

31 października 2015, 09:14

@Windows_10: A nie żydówka i Romka?

Avatar KingsMax

31 października 2015, 17:38

@Windows_10: Niestety ten 2 ma większą popularność. :/ Tylko z tego jednego powodu, nie nazywam się fanem cosplayu.

Avatar Windows_10

31 października 2015, 18:22

@KingsMax: niestety ;-;

Avatar trollface23

1 listopada 2015, 10:06

@Windows_10: Tu przypadkiem nie pisze; "Są dwa typy dziewczyn"', a nie cosplay'ów ?

Avatar banan20201

31 października 2015, 08:15

ten koleś z tyłu

Avatar Mr_Manster

31 października 2015, 12:14

@banan20201: ten odcinek w którym oglądałeś rozbieranie pomarańczy :3

Avatar banan20201

31 października 2015, 16:36

@Mr_Manster: nie pamiętam nic takiego "dzwoni do płatnego mordercy"

Avatar Mr_Manster

31 października 2015, 17:48

@banan20201: jeśli nie wiesz o co chodzi (a nie wiem czy nie wiesz czy sb beke robisz ) to napisze ten banan na twoim profilowym to taki jeden z gumbolla (bajki z CN) i było w jednym odcinku jak ten banan oglądał rozbieranie pomarańczy a jeśli i banan i pomarańcza to owoce to znaczy że oglądał... no wiesz... :D

Avatar banan20201

1 listopada 2015, 08:29

@Mr_Manster: Serio? Bo wiesz ja tego nie wiedziałem

Avatar
Konto usunięte

31 października 2015, 22:12

And now! Fuck!

Avatar
Konto usunięte

31 października 2015, 19:07

Z butami na obcasach i sandałami?

Avatar szermiana

31 października 2015, 17:40

Są 2 typy dziewczyn ta pierwsza to normalna a ta druga( w krótkiej spódniczce) to po prostu lachociąg..

Avatar
Konto usunięte

31 października 2015, 07:13

Tak racja. Są normalne i nienormalne.

Avatar
Konto usunięte

31 października 2015, 07:03

A najlepsze są te trzecie

Avatar
Konto usunięte

31 października 2015, 06:57

Wole tą po prawej

Avatar Edward713

31 października 2015, 09:04

I tak nie poruchasz

Avatar Frutti56

31 października 2015, 09:31

@Edward713: Ja wole tego z tyłu XD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Powodzenia

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Totalnie

Zdeklasowani znowu

Północne Węgry

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka