Finał EURO 2012 - Włochy vs Hiszpania
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Niegrzeczny Oskarek
Były nóżki, nie ma nóżek
To będzie bolało
Mało znany szczegół
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 czerwca 2015, 08:47
A ja ubolewałem nad porażką Portugalii i nie wiedziałem, z kim gra Hiszpania.
Odpisz
23 lutego 2014, 22:33
ja głosowałem na Hiszpanie bo casilas to kox
Odpisz
23 grudnia 2013, 13:44
la furia roja
Odpisz
24 kwietnia 2013, 12:34
Wiedziałem że wygrają Hiszpanie.
Odpisz
2 marca 2013, 16:56
Hiszpania
Odpisz
12 października 2012, 17:47
Jak był mecz finałowy to oczywiście, że kibicowałem Hiszpanii.
Odpisz
3 lipca 2012, 11:55
katalończycy i tak wygrali
Odpisz
15 sierpnia 2012, 15:22
jacy ***a katalonczycy
Odpisz
4 lipca 2012, 18:09
Hiszpania wygrała. I nie ma gadania.
Odpisz
2 lipca 2012, 14:59
stawiam że Hiszpania wygra 4-0
Odpisz
3 lipca 2012, 11:11
@urban_15: i masz racje
Odpisz
2 lipca 2012, 16:57
hiszpania , hizpania
Odpisz
2 lipca 2012, 11:57
Walić te Hiszpanie :D
Odpisz
2 lipca 2012, 11:56
Hiszpania wygrała zasłużenie. Należał się im ten puchar.
Odpisz
2 lipca 2012, 11:14
kazdy za wlochami...Ale HISZPANIA wygrala xDD
Odpisz
2 lipca 2012, 07:52
4:0 Hiszpania :) .
Odpisz
2 lipca 2012, 10:45
@kamilekkkk5: Wygrał najlepszy :))
Odpisz
1 lipca 2012, 18:17
ESPANA
Odpisz
1 lipca 2012, 20:36
@Vixa_: ESPAÑA
Odpisz
2 lipca 2012, 10:02
@ja111: no racja XD
Odpisz