Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Żartownisie
To musiało być męczące
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Brawo za czujność!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 stycznia 2014, 20:30
Jaka k**wa Brytania???
Odpisz
28 sierpnia 2014, 18:51
@drd225: Ćwierćfinał Włochy-Anglia
Odpisz
3 września 2014, 15:03
@pawelekwafelek: No właśnie, Włochy- ANGLIA, nie Wielka Brytania. Wielka Brytania nie ma swojej reprezentacji, znaczy ma, cztery reprezentacje. Anglia, Walia, Irlandia Płn., Szkocja. Nie ma połączonej reprezentacji Wlk.Br. ...
Odpisz
25 listopada 2015, 07:31
@drd225: Ale oni pewnie pokonali Irlandię, Anglię, Szkocję i Walię... (Nie wiem które się zaliczyły do Euro, bo to było dawno...
Odpisz
25 listopada 2015, 07:32
@JaNuSZeq: Dobra... Jednak się mylę... Irlandia jest po lewej stronie... Błąd rysownika, który użył flagi GB do reprezentacji Anglii...
Odpisz
7 października 2012, 20:38
a chorwacja?
Odpisz
18 lutego 2013, 09:43
@Jakub1922: może jest miejsce jeszcze za tym obrazkiem czyli widok ktotego nie widzimy z tej perspektywy czyli dalej na scianie moze powieszone maja
Odpisz
7 września 2012, 19:23
GÓWNO
Odpisz
27 sierpnia 2012, 15:15
było
Odpisz
3 lipca 2012, 07:53
@Mnich1 Nie ,nie jesteś rasistą ,ale jesteś takim debilem łamanym przez filozofa.
skończ te błaznowanie z samego siebie
Odpisz
3 lipca 2012, 08:10
@lelek: Nie jest debilem, tylko rasistą ! Układałeś ten tekst patrząc w lustro ? Bardzo ci to pomogło.
Odpisz
9 sierpnia 2012, 12:25
bez sensu obrazek
Odpisz
9 sierpnia 2012, 12:27
@MEGUSTA10: tak jak Wakacje na Krecie -_-
Odpisz
29 lipca 2012, 20:27
1/5
Odpisz
2 lipca 2012, 12:05
To jest Murzyn ! To on powinien pracować, i wieszać te tablice !
Odpisz
2 lipca 2012, 13:07
co kur.wa rasistą jesteś ?
Odpisz
2 lipca 2012, 14:43
@Wwa94: Jak to ku*** odgadłeś O_o ? No nie mów że poznałeś mą tajemnicę ! O_o x 100
Odpisz
2 lipca 2012, 15:03
raczej ty powinieneś pracować u niego, on ma tyle kasy że cie może kupić, twoją rodzine itd...
Odpisz
2 lipca 2012, 15:18
@urban_15: Będę pracował dla murzyna razem z tobą ! Ty mu masuj stopy a ja uciekam przez okno. <wali z łokcia w szybę> Sya !
Odpisz
2 lipca 2012, 19:28
wiesz co ci powiem ? lubie takich typków jak ty i powiedz co ty bierzesz mocnego ?
Odpisz
2 lipca 2012, 21:06
@Wwa94: Mocne, zapachowe ziółko... 2-dniowe skarpety z pod łóżka.
Odpisz
2 lipca 2012, 22:15
dzięki
Odpisz
2 lipca 2012, 15:09
Nie ma, nie ma nie wygraliście!
Odpisz
2 lipca 2012, 14:42
Och nie !! Łapka w dół !! To koniec ! Żegnajcie moi mili !! Nooooooooooooooooooo
!!!!
Odpisz
2 lipca 2012, 13:50
PMamy was gdzieś rasiści. P.s To ja wam daje łapki w dół. Ucieszcie się nimi.
Odpisz
2 lipca 2012, 13:51
@AstonFan: Te łapki w dół dają nam raka wiesz?
Odpisz
1 lipca 2012, 18:07
To raczej na murzyna powinni polować ! No tak... jesteśmy cywilizowani ! Zjedzmy jakiegoś białego ! Mniam.
Odpisz
2 lipca 2012, 11:55
@Mnich1: Popieram cię w 100%.
Odpisz
1 lipca 2012, 19:52
@Mnich1: Przez takie rasistowskie zachowanie CAŁA Polska cierpi i traci w oczach Europy i możliwe ,że całego świata.
Odpisz
2 lipca 2012, 01:12
@lelek: Masz rację :( Każdy człowiek na ziemi się na mnie patrzy i już widzę całą masę amerykanów, turków i chińczyków wbije do mnie do domu mnie spalić za to jak źle o nich pisze... Ale zaraz... oni też mają ich za gorszych ludzi ... Z tego wynika że nie tylko ja jestem rasistów ale zaraz !!! Może tak na prawdę ja jestem ... za murzynami ? Skoro każe na nich polować... potem sprzedam ich do niewoli, zarobie pieniądze i oddam innym murzynom to jestem rasistą czy nie ?
Odpisz
2 lipca 2012, 01:06
Z tego powinna powstać fajna riposta kiedy to Balloteli (czy jakoś tak) jest przybity do tego ;] ano tak... jest tolerancja i to ja byłbym zbrodniarzem !
Odpisz
1 lipca 2012, 22:27
c***owo 3:0 :v
Odpisz
1 lipca 2012, 22:59
4:0 :D
Odpisz