Serdeczne gratulacje Barack
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Jakby trochę nie fair
Ostry ten sędzia
Przerwa na herbatkę
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 października 2015, 21:40
Przypomniało mi się jak w szkole nauczyciel pytał o laureatów pokojowej nagrody Nobla , to ktoś krzyknął że Hitler hahaha
Odpisz
20 października 2015, 21:45
@JapanBall: U mnie ktoś krzyknął Donald Tusk
Odpisz
13 grudnia 2015, 13:43
@JapanBall: Ale Hitler był laureatem do pokojowej nagrody nobla a nie to Stalin fail :#
Odpisz
15 grudnia 2015, 19:12
@Jejowicz2: W sumie wait Hitler tez był :-:
Odpisz
17 listopada 2017, 19:46
@Jejowicz2: nominowany a laureat to różnica
Nagrody nie dostał, ale mimo wszystko jakoś na nią "zasłużył"
Odpisz
27 stycznia 2021, 00:02
@JapanBall: Hitler podobno był nominowany do nagrody Nobla. Zgłosił go do nagrody pokojowej szwedzki parlamentarzysta Erik Gottfrid Christian Brandt w 1939 r.
Odpisz
Edytowano - 21 października 2015, 17:41
Bo może być tylko jeden
Odpisz
Edytowano - 9 października 2015, 17:35
Najstabilniejszy pokój będzie dopiero jak jeden największy sku*wysyn podbije wszystkich innych sku*wysynów i zjednoczy świat pod jedną flagą.I w końcu będziemy się mogli zająć podbojem kosmosu.
Amen.
Odpisz
9 października 2015, 17:39
@Crobat: POLAĆ MU!!
Odpisz
9 października 2015, 17:40
@Crobat: Czyli Hitler, zaraz on już nie żyje no tp Stalin, kurde on też nie żyje, no to może Napoleon, ku*wa no to już niech będzie,, Kim Jon Un" przynajmniej on żyje.
Odpisz
Edytowano - 9 października 2015, 17:42
@Crobat: Pewnie i tak będą jakieś powstania i rewolucje. Żeby im zapobiec trzeba by było wytępić wszystkich ludzi z podbitego państwa, co doprowadziłoby do drastycznego spadku liczby ludności. Żeby to odnowić trzeba poczekać wiele pokoleń i napewno loty w kosmos zostałyby odłożone na drugi plan.
Odpisz
Edytowano - 9 października 2015, 17:50
Ale jakby pozabijać kilka tysięcy no może milionów ludzi to nie tak że no niby to się kojarzy z nie wiem erą złego gubernatora, ale ma to swoje plusy nie będzie zbyt wielkiego głodu na świeci przestaniemy niszczyć ziemię nie będą ludzie zajmować się głupotami ( ale ci tylko co rządzą danym krajem) oraz efekty są różne dobre jak i złe, ale one mi odpowiadają a ludźmi których można zabić to araby, terroryści, kryminaliści oraz korę pułnocna no i może ludzie co się buntują.
Odpisz
9 października 2015, 17:53
@Mycha2001: Patrzę ktoś nam tu na dyktatora rośnie.
Ale akurat światu przydałby się "tyran" pokroju Haveloca Vetinariego.
Odpisz
9 października 2015, 17:56
@Crobat: Czy ja wiem od raz u na dyktatora? Dyktator to osoba o żelaznej dłoni do władzy. A ja, ja bym tylko sprubował zjednoczyć świat do o wiele większych celów niż świat.
Odpisz
9 października 2015, 17:58
@Mycha2001: Za dużo Civilizations.
Odpisz
9 października 2015, 18:01
Grałem tylko w jedną część więc nie. Sorry pierwszy strajk jeszcze dwa i odpadasz.
Odpisz
9 października 2015, 18:01
@Mycha2001: No mówię,że Vetinari.
Odpisz
9 października 2015, 18:04
@Crobat: Zaraz sprawdzę kim był ten wielki i spaniały człowiek.
Odpisz
9 października 2015, 18:09
@Crobat: No no nawet chyba film obejrzę i książkę przeczytam.
Odpisz
9 października 2015, 18:10
@Mycha2001: Polecam.
[*] sir Terry
Odpisz
9 października 2015, 18:12
@Crobat: A za spoilerujesz mi trochę? Jakiej broni białej używał Vetinari?
Odpisz
9 października 2015, 18:19
@Mycha2001: Ale jeżeli nie wie nikt o co mi chodzi to obejrzyjcie zerowy odcinek Mr. Freemana to trochę zrozumiecie.
Odpisz
9 października 2015, 19:07
@Crobat: Wątpię. póki będzie żyć choć dwoje ludzi, nie będzie na świecie pokoju
Odpisz
9 października 2015, 19:10
Więc wszyscy muszą umrzeć,co za różnica?
Odpisz
9 października 2015, 19:28
@Crobat: Ja tam wolę żyć. Swoją drogą są trzy rzeczy, które najbardziej wspierają rozwój technologiczny:
- Wojna
- Pieniądz
- lenistwo
Odpisz
9 października 2015, 19:32
Szkoda,że wojna najbardziej.
Odpisz
20 października 2015, 19:30
@Crobat: Wydaje mii się że moja koleżanka, gdy polaczy siły z moim kolegą i znajdzie sprzymierzeńców, to ma do tego ppredyspozycje. Serio.
Odpisz
Edytowano - 20 października 2015, 20:20
@Mycha2001: hitler nie miał szans, po podbiciu świata gospodarka by mu upadła bo całą potęgę niemiec zbudował na przemyśle zbrojeniowym, stain by może dał radę w końcu potrafił mocną dłonią trzymać wielką ilość ludzi
no i jego kraj całkiem nieźle radził sobie z podbojem kosmosu
Odpisz
20 października 2015, 20:57
@Mycha2001: Putin?
Odpisz
20 października 2015, 21:35
@polandball1: No czy ja wiem.
Odpisz
9 października 2015, 18:09
Ale Wałensa dostał nobla
Odpisz
9 października 2015, 20:02
@Odbanujcie_elekto: Nobody cares.
Odpisz