Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Przerwa na herbatkę
Powodzenia
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To się nie może nie udać
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 sierpnia 2024, 00:07
Gorzka czekolada
Jak bardzo twoja mama musi być nielubiana?
Odpisz
25 lipca 2021, 08:34
Pyro :DDD
Odpisz
18 lutego 2022, 06:28
@Schopenhauer_7: Mmmmph
Odpisz
15 października 2015, 19:09
Dzieci nauczycieli łączmy się! *łączy się wpieprzając miliardy czekolad*
Odpisz
15 października 2015, 21:52
O tak!
Odpisz
Edytowano - 20 października 2015, 19:56
Fuck yeah!
Odpisz
20 października 2015, 20:14
Ta...
Odpisz
21 października 2015, 16:11
Proszę! Zmień avatar! Nie rób mi tego!!!
Odpisz
21 października 2015, 16:48
@sylwon1234: Hehehehehehehehehe
Odpisz
15 października 2015, 18:31
Działają. Potwierdzone przeze mnie i nie, nie jestem synem nauczycielki. Jestem tylko złodziejem
Odpisz
15 października 2015, 18:35
Złodziejem? Już wiem gdzie jest moja pizza...
Odpisz
Edytowano - 15 października 2015, 18:46
(Nic tu ni mo)
Odpisz
20 października 2015, 19:21
@Jasonicos: Nic tu ni mo? Tu cóś miś być!
Odpisz
20 października 2015, 23:34
witam kolegę po fachu chociaż szczerze mówiąc na razie zajmuje się lockpickingiem
Odpisz
20 października 2015, 23:33
U mnie oboje rodzice to nauczyciele. Podwójne słodycze!
Odpisz
15 października 2015, 18:30
u nas wychowawca zawsze się dzieli
Odpisz
15 października 2015, 19:00
@Angela336: U mnie też :)
Odpisz
15 października 2015, 19:24
@Angela336: Piona ;v
Odpisz
15 października 2015, 19:53
@Kivera: piona :v
Odpisz
Edytowano - 20 października 2015, 20:28
@Angela336: Dziesiona :D
Odpisz
20 października 2015, 21:01
@xdamix: z Czarnobyla
Odpisz
15 października 2015, 19:13
LOL, ja jestem dzieckiem nauczycielki i zawsze dostaję słodycze.
Odpisz
15 października 2015, 19:57
Czekoladki z wczorajszego Dnia Nauczyciela? :D Dobrze jest mieć mamę nauczyciela!
Odpisz
15 października 2015, 21:51
@RoundHere: Tez mam... :-D. ;-) :-) :-D
Odpisz
20 października 2015, 20:44
Ja tak samo!
Odpisz
20 października 2015, 20:44
Też znam to uczucie.
Odpisz
15 października 2015, 18:47
Ja też dzięki.
Odpisz
15 października 2015, 18:31
Ciekawe jakie to uczucie jak nie ktore gimbusy nazywaja Twoja matke typowo suka? ;-;
Odpisz