Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Filipsss

Edytowano - 21 sierpnia 2017, 21:31

Cóż z jednego punktu widzenia w więzieniu jest lepiej siedzisz sobie w celi ale żadna facetka nie pier*8li ci o tym że nie zrobiłeś jakiegoś zadania .... A ZA TO JEST W-F!!!

Avatar ziemniok11

25 października 2015, 17:33

u mnie są w oknach kraty...

Avatar happymemery

7 listopada 2015, 14:24

@ziemniok11: U mnie też. Abyśmy "leżę okno nie wypadli"

Avatar Filipsss

21 sierpnia 2017, 21:31

@ziemniok11: u mnie też ;-;;;;;;;-;

Avatar GodBlessAmerica

6 listopada 2015, 04:44

Ja najbardziej lubiłem czasy liceum ;p

Avatar Angela336

19 października 2015, 15:40

zapomnieliście że w szkole siedzisz max 7 godzin a w więzieniu pare lat (lub dożywocie) i widzisz rodzinę tylko pare razy w roku, nie mówiąc już o znajomych

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Jedenzwielu

1 listopada 2015, 21:40

@Angela336: Szkole. Klasa sportowa

Avatar Angela336

2 listopada 2015, 06:43

Avatar Crobat

9 października 2015, 21:20

Oj no proszę was,w więzieniu nie jest aż tak źle.

Avatar
Konto usunięte

9 października 2015, 21:22

@Crobat: Info potwierdzona. Mam nawet wi-fi... W sąsiednim budynku, ale nie ma hasła!

Avatar Jedenzwielu

1 listopada 2015, 08:20

@Crobat: Znaczy,zalezy w jakim.
Nie chcial bym trafic do Shawshank.

Avatar Jedenzwielu

9 października 2015, 21:10

Roznica jest taka ze szkola ma cie wyedukowac a wiezienie ukarac czy odizolowac.
No chyba ze chcesz pracowac w McD za 5 zl za h

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Janusz_Przewodnik

19 października 2015, 17:56

ale są jeszcze rachunki, podatki, datki na kościół, czy coś tam jescze, czyli zostanie tak z 400zł może? Nie wiem.

Avatar Jedenzwielu

1 listopada 2015, 08:20

Avatar albatrosia

25 października 2015, 21:19

*brak drożdżówek

Avatar ZIOMEK3092

24 października 2015, 11:54

Więc co wybieracie

Avatar ZIOMEK3092

24 października 2015, 11:55

@ZIOMEK3092: ją muszę siedIedz 10 godzin

Avatar borixon

19 października 2015, 12:17

dziecinne podejście......

Avatar
Konto usunięte

19 października 2015, 13:09

@borixon: po takich obrazkach poznajesz cudzą "dojrzłość"

Avatar borixon

20 października 2015, 14:18

nie po obrazkach, a po podpisie

Avatar serio

19 października 2015, 22:58

Szkoła- można w niej zdobyć perspektywy na przyszłość.
więzienie- te perspektywy można stracić.
Gimby widzo rurznice??? :o

Avatar Filipsss

21 sierpnia 2017, 21:32

@serio: napisał gimbus

Avatar darcus

19 października 2015, 22:14

Cóż po radzić? Według prawa, do ukończenia osiemnastego roku życia, człowiek nie jest wolny i stanowi własność swoich rodziców, bądź prawnych opiekunów.

Avatar xXx_SmasherPL_xXx

19 października 2015, 18:29

wy chyba nie wiecie o czym wy mówicie ;_;

Avatar aojx0

19 października 2015, 15:33

Więzienie lepsze.

Avatar biceps2000

19 października 2015, 14:59

W więzieniu zjadłbyś chociaż drożdżowkę...

Avatar
Konto usunięte

9 października 2015, 21:10

Nie było tego czasem dzisiaj?

Oczywiscie moge sie mylic

Avatar Jedenzwielu

9 października 2015, 21:11

Skrzydlosz,wat are ju doink? Nowy awatar?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 9 października 2015, 21:14

@Jedenzwielu: Już od kilku dni

Avatar Jasonicos

9 października 2015, 21:14

@Jedenzwielu: Me 3 M9.

Avatar Jedenzwielu

10 października 2015, 05:22

@Jasonicos: Jesu nie ukiem tak pisac...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przerwa na herbatkę

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Można, tylko trzeba wstawać rano

Ładne rzeczy

A, okej

Szybki jak błyskawica

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka