Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Nigdy na to nie wpadną
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Pozdrawiam świetliki
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 stycznia 2019, 15:39
UWOLNIĆ POLSKĘ Z POD WŁADZY PO!!! Kto za?
Odpisz
29 lipca 2017, 11:05
lalaland
The land of lala
Odpisz
4 lipca 2016, 11:04
poland is stronk
Odpisz
1 września 2016, 12:29
@Choi_Seunghyun: poland is strong poland is stronger than fucking russians.
Nobody likes russians?
YEA xd
Odpisz
22 stycznia 2016, 18:31
hahaha
Odpisz
6 stycznia 2016, 16:46
teraz PIS
Odpisz
14 października 2015, 07:22
PO = kung fu panda
Odpisz
14 października 2015, 07:24
@Windows_10: Wyprzedził mnie ;_;
Odpisz
14 października 2015, 07:36
hue hue
Odpisz
14 października 2015, 07:50
@Windows_10: Hon Hon
Odpisz
19 października 2015, 11:11
@Windows_10: Wyprzedziłeś mnie! i GermanyBalla też!
Odpisz
19 października 2015, 15:10
@Windows_10: Różnica pokoleń... 2002+ myślą o durnych disneyowskich bajkach, te starsze pamiętają piękne czasy teletubisiów ;)
Odpisz
19 października 2015, 16:05
@Sir_Snoge: akurat kung fu panda jest fajna
Odpisz
Edytowano - 13 października 2015, 22:36
Eduardo!
Odpisz
13 października 2015, 23:20
@sxx2000: Brakuje Trinki Winki
Odpisz
Edytowano - 19 października 2015, 15:11
@sxx2000: A Po to nie dziewczyna?
Odpisz
19 października 2015, 15:20
@sxx2000: wiem, widziałem taki obrazek ale dawno dawno
Odpisz
19 października 2015, 14:25
Przeczytałem poo.
Odpisz
14 października 2015, 05:19
Czyli teraz jest Pisland?
Odpisz
13 października 2015, 22:47
Ziemia PO i PISu.
Odpisz
20 października 2015, 16:23
Jakie to zje**ne xD
Odpisz
13 października 2015, 21:36
Kung Fu Pandy?
Odpisz
13 października 2015, 21:58
@Myszkapl: Kung Fury*
Odpisz
13 października 2015, 22:02
@Rander: Masz coś do furry. (Mówi zgrożńo wysokim głosem dla żartów).
Odpisz
13 października 2015, 22:06
@Mycha2001: Mam coś do myszy!-Powiedział, wpierw zapoznawszy się z nickami, użytkowników będących w dyskusji.
Odpisz
13 października 2015, 22:08
@Rander: A ha ale ja chce być japońskim Lisem. Kurde bele.
Odpisz
13 października 2015, 22:12
@Rander: Jest mi przykro :/
Odpisz
13 października 2015, 22:13
@Myszkapl: No przepraszam no ._.
Odpisz
13 października 2015, 22:14
@Rander: No dobra, wybaczam Ci ♥
Odpisz
13 października 2015, 22:15
@Myszkapl: Ok :3
Odpisz
Edytowano - 13 października 2015, 22:09
mamy po, jest też tinki łinki brakuje tylko zielonego i żółtej
Odpisz
13 października 2015, 22:11
@bylejakbylegdzie: Lala, Dipsy, po Tinki Winki zadowolony? A i jeszcze ten odkurzacz.
Odpisz
13 października 2015, 21:38
PRL-Po.Republic.Land.
Odpisz
13 października 2015, 21:37
Jakoś Po w naszym Cebulandzie nie znalazłem...
Odpisz
13 października 2015, 21:51
@jarek200211: PO=Po?
Odpisz
13 października 2015, 22:05
@FanOfMarkiplier: Platforma Obywatelska!!
Odpisz
14 października 2015, 08:50
@jarek200211: Nom, o tym pomyślałem.
Odpisz
13 października 2015, 21:36
Tinki Łinki!
Odpisz