Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Park_Jiminnie

27 września 2016, 19:40

W tej grze można sobie palce połamać

Avatar Wreqpl

17 stycznia 2017, 01:27

@Park_Jiminnie: osu! czyli poradnik jak połamać palce grając 7 minutową. 6 gwiazdkową mapę :)

Avatar islamu

20 stycznia 2019, 09:37

@Wreqpl: odkop xD ja zagrałem 6* 26minut ;-;

Avatar
arbuziec

Edytowano - 1 września 2018, 20:44

hmm, po miesiącu grania w taiko, wracam do standard i od razu rekord pp

Avatar kamykPL

26 października 2015, 13:33

Hokus pokus kotlet z chrzanem...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar crimzon

28 marca 2018, 12:43

@kamykPL: Ch** ku*wa odkop.

Avatar SirPomarancza

28 marca 2018, 13:30

@crimzon: Spoko.

Avatar ziomy44

14 grudnia 2017, 22:39

OSUkin syn

Avatar roxy697

15 sierpnia 2016, 14:26

OSU!!!!!!!!!

Avatar ZakochanYwPudlu

26 października 2015, 22:14

Kto gra w Osu ?? :)
Hard/Insane

Avatar Lamas

27 kwietnia 2016, 21:39

@ZakochanYwPudlu: Jedyna gra dla otaku xd

Avatar ZakochanYwPudlu

27 kwietnia 2016, 22:06

@Lamas: może :p

Avatar JapanBall

27 grudnia 2015, 14:45

OSU!!

Avatar Fox__

Edytowano - 10 października 2015, 20:55

Kiedy ktoś mówi Hellcat, on słyszy o M18 Hellcat'cie, ew. o jakimś aucie.
Co ja słyszę? Proste.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Fox__

26 października 2015, 16:07

@RedShirt: "słyszy o M18 Hellcat'cie"
Napisałem to, no chyba że ślepyś.

Avatar RedShirt

27 października 2015, 21:59

@Fox__: Sorry,coś mi się poje**ło i nie zauważyłem, że wspomniałeś o nim.

Avatar tahu20

26 października 2015, 16:57

OS2U*

Avatar makajet

10 października 2015, 20:12

Ja myślę o Karate. ;-;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar GetRekt_MLG

26 października 2015, 16:06

@makajet: Pjondga!

Avatar makajet

26 października 2015, 16:14

@GetRekt_MLG: *przybijopiontkuje*

Avatar Smashrum

26 października 2015, 14:01

Avatar MruczekV

11 października 2015, 09:04

Po co ktoś ma mówić "osu"?

Avatar smoczka

26 października 2015, 13:25

@MruczekV: bo to taki program/gra rytmiczna, dośc popularna. Wygoogluj, bo z wiadomych powodów linka nie wkleję :P

Avatar
Konto usunięte

11 października 2015, 04:20

ktoś mówi Supermarine, wszyscy myślą auto , a ja Spitfire

Avatar TheBDQJP

10 października 2015, 20:11

Hahahaha 5/5 i do ulubionych

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie są aż takie pyszne

Nigdy na to nie wpadną

Przerwa na herbatkę

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka