Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Fergus
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Rel
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 września 2016, 19:40
W tej grze można sobie palce połamać
Odpisz
17 stycznia 2017, 01:27
@Park_Jiminnie: osu! czyli poradnik jak połamać palce grając 7 minutową. 6 gwiazdkową mapę :)
Odpisz
20 stycznia 2019, 09:37
@Wreqpl: odkop xD ja zagrałem 6* 26minut ;-;
Odpisz
Edytowano - 1 września 2018, 20:44
hmm, po miesiącu grania w taiko, wracam do standard i od razu rekord pp
Odpisz
26 października 2015, 13:33
Hokus pokus kotlet z chrzanem...
Odpisz
26 października 2015, 13:40
@kamykPL:
Odpisz
27 października 2015, 06:30
@kamykPL: Czemu?
Odpisz
27 października 2015, 07:14
@SirPomarancza: Chodziło o to, że osu to aeroplan i mi się tak skojarzyło.
Odpisz
27 października 2015, 07:15
@kamykPL: Aha...
Odpisz
28 marca 2018, 12:43
@kamykPL: Ch** ku*wa odkop.
Odpisz
28 marca 2018, 13:30
@crimzon: Spoko.
Odpisz
14 grudnia 2017, 22:39
OSUkin syn
Odpisz
15 sierpnia 2016, 14:26
OSU!!!!!!!!!
Odpisz
26 października 2015, 22:14
Kto gra w Osu ?? :)
Hard/Insane
Odpisz
27 kwietnia 2016, 21:39
@ZakochanYwPudlu: Jedyna gra dla otaku xd
Odpisz
27 kwietnia 2016, 22:06
@Lamas: może :p
Odpisz
27 grudnia 2015, 14:45
OSU!!
Odpisz
Edytowano - 10 października 2015, 20:55
Kiedy ktoś mówi Hellcat, on słyszy o M18 Hellcat'cie, ew. o jakimś aucie.
Co ja słyszę? Proste.
Odpisz
10 października 2015, 22:21
@Fox__: ale hellcat to byl czolk i on byl cibszki ale lykki choc zodyn ni wi ze to chomik szybujacy po wielbladzie na dywanie z alkatrazow
Odpisz
10 października 2015, 22:23
@PapierowyAndrzej: Nie.
Odpisz
26 października 2015, 14:35
@Fox__: Hellcat to też był czołg
Odpisz
26 października 2015, 15:59
@RedShirt: Hellcat M18 nie był czołgiem, a niszczycielem czołgów.
Odpisz
26 października 2015, 16:07
@RedShirt: "słyszy o M18 Hellcat'cie"
Napisałem to, no chyba że ślepyś.
Odpisz
27 października 2015, 21:59
@Fox__: Sorry,coś mi się poje**ło i nie zauważyłem, że wspomniałeś o nim.
Odpisz
26 października 2015, 16:57
OS2U*
Odpisz
10 października 2015, 20:12
Ja myślę o Karate. ;-;
Odpisz
10 października 2015, 21:27
@makajet: Ja też ;-; Pjona ;-;
Odpisz
10 października 2015, 22:06
@Australia_ball: Pjona ;-;
Odpisz
11 października 2015, 15:35
@makajet: Jakie karate trenujesz?
Odpisz
11 października 2015, 15:38
@Australia_ball: Kyokushin, 9.1 kyu
Odpisz
11 października 2015, 20:36
@makajet: Ja też ;-; tylko, że mam 8.2 ;-;
Odpisz
11 października 2015, 22:10
@Australia_ball: A ile cwiczysz? Ja rok. :p
Odpisz
12 października 2015, 15:23
@makajet: Czwarty chyba XD
Odpisz
26 października 2015, 16:06
@makajet: Pjondga!
Odpisz
26 października 2015, 16:14
@GetRekt_MLG: *przybijopiontkuje*
Odpisz
26 października 2015, 14:01
Odpisz
11 października 2015, 09:04
Po co ktoś ma mówić "osu"?
Odpisz
26 października 2015, 13:25
@MruczekV: bo to taki program/gra rytmiczna, dośc popularna. Wygoogluj, bo z wiadomych powodów linka nie wkleję :P
Odpisz
11 października 2015, 04:20
ktoś mówi Supermarine, wszyscy myślą auto , a ja Spitfire
Odpisz
10 października 2015, 20:11
Hahahaha 5/5 i do ulubionych
Odpisz