Dawno nie widziałem czegoś tak prawdziwego
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Najbardziej realistyczny spośród modów
Trzeba brać osobną torbę
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niezniszczalne
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 października 2015, 12:45
Osobiście wku*wiają mnie osoby, które żyją samym fb, snapchatem itp. Dla nich like i komentarze pod zdjęciem to kwestia życia i śmierci. Np. czytałem w gazecie że jakaś dziewczyna popełniła samobójstwo bo... miała mniej like'ów od swojej koleżanki. Głupota ludzka nie zna granic.
Odpisz
26 października 2015, 14:28
Pokaż komuś jakieś anime, przestanie. Tak było w moim przypadku, sam " żyłem " tym wszystkim, teraz dobre anime zastępuje mi to.
Odpisz
26 października 2015, 15:00
Nie głupota tylko selekcja naturalna ;)
Odpisz
26 października 2015, 16:53
Ja mam FB i Insta, ale nie Jestem uzależniona od like. Na Instagramie wstawiam najczęściej rysunki, a na Facebooku się ich trochę uczę. Na like mi nie zależy.
Odpisz
26 października 2015, 12:40
łał 5/5 i do ulu
Odpisz
26 października 2015, 13:49
@Mrs_odkurzacz: Nie pisze się tak na jeja .-.
Odpisz
26 października 2015, 14:47
@Fox9191: *nie pisze się tak w dziale obrazków
Odpisz
26 października 2015, 14:55
@diax007: 5/5 i do pszczółek xD
Odpisz
Edytowano - 27 października 2015, 06:08
@ham22: *5 na 5 I do przcz-ułek!!!!!!!111!11!
Odpisz