Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Totalnie
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jeszcze jak
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 czerwca 2020, 22:55
Czy ktoś powiedział nowy HL w VR? No cóż...
Odpisz
21 października 2015, 14:42
To jak wyjdzie half life 3 to tam będzie dota3.txt ?
Odpisz
21 października 2015, 14:54
dt3.rar
Odpisz
24 października 2015, 11:00
@Janusz_Przewodnik: winrar.rar
Odpisz
24 października 2015, 11:03
linux.exe.rar
Odpisz
24 października 2015, 11:04
@Janusz_Przewodnik: Janusz.Przewodnik.rar.zip.jp.windows.exe.linux.nothing
Odpisz
21 października 2015, 17:18
Ludzie stają się coraz bardziej zdesperowani!!!
Odpisz
Edytowano - 21 października 2015, 16:16
Ja przejżałem pliki ,,The Stanley Parable".W jedynym folderze znajdowały się 3 pliki:
hf1.txt
hf2.txt
hf3.txt
Odpisz
21 października 2015, 16:20
@szymon09876: hf1.txt to skrypt baranie
Odpisz
21 października 2015, 15:51
Ja za to sobie poczekam na CyberPunk.
Odpisz
21 października 2015, 15:38
złoty internet Explorer dla tego pana -_-
Odpisz
21 października 2015, 15:27
Ale to już dawno odkryto...
Odpisz
11 października 2015, 10:06
Odpisz
Edytowano - 11 października 2015, 10:20
@Milcich: O cholera! Kiedy przeglądałem na youtubie kanał valve news network znalazłem film o nazwie ,,Half-Life 3 has ben unofficial confirmed"!!!
Oraz film Half-Life 3 Has WILL relased!!!!
Odpisz
11 października 2015, 10:30
Odpisz
Edytowano - 11 października 2015, 10:47
"Has will released."
Na bogi,moje oczy.
Odpisz
11 października 2015, 10:52
@Crobat: sry nie zabardzo znam angolaską gramatykę
Odpisz
Edytowano - 11 października 2015, 11:01
Fajne usprawiedliwienie.
Polską chyba też nie bardzo.
Odpisz
11 października 2015, 11:04
@Crobat: w realnym znam perfekcyjnie, a w internetach przez klawiaturę w telefonie, horror
Odpisz
11 października 2015, 11:06
A nigdy nie zgadniesz co.
Ja cały czas piszę tu na telefonie.
Odpisz
11 października 2015, 11:07
@Crobat: ja w większości też.
Odpisz
11 października 2015, 11:11
To wytłumacz mi tą różnicę między naszymi wypowiedziami.
Odpisz
11 października 2015, 11:13
@Crobat: chyba tak szybko klikam że wciskają się nie te guziki co mają.
Odpisz
11 października 2015, 11:53
ja tam nie mam problemu, tylko muszę parę razy nacisnąć jeden przycisk by napisać jedną literkę ale nigdy nie zdarzyło mi się nacisnąć nie ten klawisz
Odpisz
Edytowano - 11 października 2015, 12:11
...
Odpisz
11 października 2015, 12:16
widze ze nie tylko ja oglądam go
Odpisz
21 października 2015, 14:13
"K*rwa, nie ten... i zno... no k*rwa, trzy j*bane razy pod rząd zły przycisk... ch*ja tam, zaraz po... k*rwa... o, paczcie, wszystko ok, tylko gramatyka taka trochę nie tenteges, ale ch*ja tam, nikt się czepiać nie będzie..."
Odpisz
21 października 2015, 15:12
Ja cały czas korzystam z apki, a jakoś nie popełniam błędów.
Odpisz
21 października 2015, 15:13
@Jasonicos: No dokładnie, ja też :/
Odpisz
21 października 2015, 14:37
Valve News Network?
Odpisz
21 października 2015, 14:34
super
Odpisz
11 października 2015, 12:48
Illuminati confirmed
Odpisz
11 października 2015, 12:17
a jak putin ukradł jedyną kopie gry od gabena i oda ją mu tylko wtedy kiedy będzie go wspierał?
Odpisz
11 października 2015, 11:59
Dota 2 = Half-Life 3
Confirmed
Odpisz
11 października 2015, 11:16
Wzruszyłem się...
Odpisz
11 października 2015, 10:56
I´M A´FIRIN MAH LAZER!
Odpisz