Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar wiedeni

20 sierpnia 2022, 15:33

Komentarze tutaj to jest ku*wa takie XD że japie*dole
Ale no cóż, dalej czekamy na zmianę flagi

Avatar wiedeni

22 października 2022, 10:08

@wiedeni: Dalej czekam

Avatar rozwalgo

5 września 2024, 15:18

@wiedeni: Już niedługo

Avatar Odkopywacz

18 maja 2025, 19:37

@rozwalgo: doczekaliście się

Avatar
Konto usunięte

11 maja 2020, 06:53

A gdzie sierp i młot?

Avatar Filipsss

17 grudnia 2017, 16:30

Spokojnie poland stronk nie wpuści imigrantów i będzie się patrzeć jak hitlerowcy giną od arabów :D

Avatar Filipsss

1 lipca 2017, 22:05

nie prawda to powinna być flaga hitlera bo tak to się niestety zmienia tym syfem zje8*ne niemcy kierują

Avatar MoNka455

15 września 2016, 16:14

@KontoUsunięte:Już raz ich powstrzymaliśmy.I co z tego mieliśmy od Europy?-Rozbiory,Wojny,Pacyfikacje.Po co pakować się drugi raz w to g***o.

Avatar Choi_Seunghyun

Edytowano - 5 lipca 2016, 18:46

Ewolucja w Turcję

Avatar
Konto usunięte

7 maja 2016, 07:58

Polska obojga narodów powstrzyma!

Avatar FanNinjaKiwi222

5 stycznia 2016, 18:35

poland stronk bo wytrzyma do 2075 roku

Avatar piotrekgibon1

21 października 2015, 16:09

nienawidzę arabów jestem rasistą w stosunku do nich i tylko do nich

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar piotrekgibon1

6 listopada 2015, 14:20

@Mike0807: ja podbiegam do turasa żeby sprzedać 4 ukradzione kamery ?

Avatar Mike0807

6 listopada 2015, 21:55

@piotrekgibon1: hehe no nie o to mi chodziło ale ok może być. ..

Avatar xdwerciaxdxdxd

21 października 2015, 21:57

O co chodzi z flagą Turcji? Turcja to kraj świecki, a nie muzułmański. Turcy nie są arabami i podkreślają to na każdym kroku, bo nie chcą być z nimi utożsamiani. To, że ich pismo do czasów Ataturka była podobne do pisma arabskiego jest pozostałością po Imperium Osmański i języku tam używanym. Turcy mają dość przyjazny stosunek do Polaków, ale większość i tak woli powiedzieć na nich kebaby i wrzucić ich do jednego worka razem z Arabami czy też islamistami. Turcy (a wtedy Osmanie) jako jedyny kraj nie uznali rozbiorów Polski. Wiem, że Polska historia jest nie szczególnie lubianym tematem w internecie, a o wielu istotnych rzeczach nie mówi się w szkołach. Nieuznanie rozbiorów niby jest niczym, ale równie dobrze mogliby próbować jeszcze bardziej dokopać Polsce, chociaż to niezbyt możliwe, bo Imperium chyliło się wtedy ku upadkowi, ale chyba żadna z dynastii nie przetrwała prawie 800 lat. Nic nie jest doskonałe. Gdyby nie dobre stosunki Roksolany z ówczesnym królem Polski mówilibyśmy teraz po turecku i nikt by nic nie gęgał o kebabach i islamistach, bo dla Sulejmana zdobycie takiego terenu jakim jest Polska przyszłoby równie łatwo jak pstryknięcie palcem. Nie zrobił tego, bo jego żona miała na niego ogromny wpływ (ponoć kazał odesłać inne nałożnice z seraju). W końcu dała początek sułtanatowi kobiet, ale na tron posadziła swojego najgłupszego i wiecznie pijanego syna przez Imperium straciło to co zdobył m.in. Selim I i Sulejman.
Dlatego też nie powinna tam się znaleźć flaga Turcji, a przynajmniej w moim odczuciu.

Pewnie na palcach jednej ręki będzie można policzyć osoby, które to przeczytały i będą potrafiły odnieść się do tego w sensowny sposób i bez pustych hejtów ;)

Avatar
Konto usunięte

21 października 2015, 21:23

nie 2075 tylko 2016

Avatar LSD2000

17 października 2015, 21:20

Tą jedną gwiazdką zostanie Polska.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar YFYDB

21 października 2015, 15:22

@oskare117: A ja to co?

Avatar andi12345

21 października 2015, 19:34

@LSD2000: A Węgry?:(

Avatar kebabel

21 października 2015, 15:55

kebab kolonizuje kebab stronk

Avatar Sadowczak

17 października 2015, 22:52

Avatar PolonezSSJ1

Edytowano - 17 października 2015, 23:10

@Sadowczak: Tru story
Ps. Fajny avek

Avatar Sadowczak

18 października 2015, 09:49

@PolonezSSJ1: Dzięki :) mam jeszcze takie zdjęcie.

Avatar PolonezSSJ1

18 października 2015, 16:36

@Sadowczak: Nie widać różnicy ;)

Avatar PanSowa12

Edytowano - 21 października 2015, 15:22

@PolonezSSJ1: jkąt ostry równoboczny

Avatar AntyGrammar

18 października 2015, 01:04

Ze Europa stanie się Turcją?

Avatar marcin77711

18 października 2015, 08:06

@AntyGrammar: Tiak

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Lekko nie będzie

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Najbardziej realistyczny spośród modów

Ostry ten sędzia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka