@Kiler1: Także, biali są powolnymi durniami, ktorzy są zbyt tolerancyjni i starają sie nie mieć uprzedzeń. Chrześcijanie, bigos, krucjaty, rozwój i tak dalej. Rasizm nie jest tylko i wyłącznie negatywny. Przykładowo:
Araby = kebab = dobro
Murzyni = duży fi*t = Dobrze im z tym
Żydzi = dobry zmysł gospodarczy = dobro dla nich
Żółtki = mądre głowy = dobro
Nic nie jest tak bardzo czarno białe.
@Polska_z4smazka: wg mnie nie powinno sie uzywac zadnych stereotypow ani dobtych ani Zlych
Poniewarz to sa uogolnienia i ocenianie za steteotyp a nie za czlowieka ....
O co chodzi z flagą Turcji? Turcja to kraj świecki, a nie muzułmański. Turcy nie są arabami i podkreślają to na każdym kroku, bo nie chcą być z nimi utożsamiani. To, że ich pismo do czasów Ataturka była podobne do pisma arabskiego jest pozostałością po Imperium Osmański i języku tam używanym. Turcy mają dość przyjazny stosunek do Polaków, ale większość i tak woli powiedzieć na nich kebaby i wrzucić ich do jednego worka razem z Arabami czy też islamistami. Turcy (a wtedy Osmanie) jako jedyny kraj nie uznali rozbiorów Polski. Wiem, że Polska historia jest nie szczególnie lubianym tematem w internecie, a o wielu istotnych rzeczach nie mówi się w szkołach. Nieuznanie rozbiorów niby jest niczym, ale równie dobrze mogliby próbować jeszcze bardziej dokopać Polsce, chociaż to niezbyt możliwe, bo Imperium chyliło się wtedy ku upadkowi, ale chyba żadna z dynastii nie przetrwała prawie 800 lat. Nic nie jest doskonałe. Gdyby nie dobre stosunki Roksolany z ówczesnym królem Polski mówilibyśmy teraz po turecku i nikt by nic nie gęgał o kebabach i islamistach, bo dla Sulejmana zdobycie takiego terenu jakim jest Polska przyszłoby równie łatwo jak pstryknięcie palcem. Nie zrobił tego, bo jego żona miała na niego ogromny wpływ (ponoć kazał odesłać inne nałożnice z seraju). W końcu dała początek sułtanatowi kobiet, ale na tron posadziła swojego najgłupszego i wiecznie pijanego syna przez Imperium straciło to co zdobył m.in. Selim I i Sulejman.
Dlatego też nie powinna tam się znaleźć flaga Turcji, a przynajmniej w moim odczuciu.
Pewnie na palcach jednej ręki będzie można policzyć osoby, które to przeczytały i będą potrafiły odnieść się do tego w sensowny sposób i bez pustych hejtów ;)
@Myszkapl: Chodziło mi raczej o powolną islamizację europy i czasową zamianę gwiazdek. Wtedy może i nie byłoby to interpretowane jako państwa, lecz jako części. Właśnie wtedy polska byłaby tą ocalałą częścią. Swoją drogą, przy takim rozwoju spraw, Polacy przestaną uciekać z kraju, natomiast ocalali Niemcy i Francuzi uciekną na wschód.
Komentarze
Odśwież20 sierpnia 2022, 15:33
Komentarze tutaj to jest ku*wa takie XD że japie*dole
Ale no cóż, dalej czekamy na zmianę flagi
Odpisz
22 października 2022, 10:08
@wiedeni: Dalej czekam
Odpisz
5 września 2024, 15:18
@wiedeni: Już niedługo
Odpisz
18 maja 2025, 19:37
@rozwalgo: doczekaliście się
Odpisz
11 maja 2020, 06:53
A gdzie sierp i młot?
Odpisz
17 grudnia 2017, 16:30
Spokojnie poland stronk nie wpuści imigrantów i będzie się patrzeć jak hitlerowcy giną od arabów :D
Odpisz
1 lipca 2017, 22:05
nie prawda to powinna być flaga hitlera bo tak to się niestety zmienia tym syfem zje8*ne niemcy kierują
Odpisz
15 września 2016, 16:14
@KontoUsunięte:Już raz ich powstrzymaliśmy.I co z tego mieliśmy od Europy?-Rozbiory,Wojny,Pacyfikacje.Po co pakować się drugi raz w to g***o.
Odpisz
Edytowano - 5 lipca 2016, 18:46
Ewolucja w Turcję
Odpisz
7 maja 2016, 07:58
Polska obojga narodów powstrzyma!
Odpisz
5 stycznia 2016, 18:35
poland stronk bo wytrzyma do 2075 roku
Odpisz
21 października 2015, 16:09
nienawidzę arabów jestem rasistą w stosunku do nich i tylko do nich
Odpisz
21 października 2015, 16:44
@piotrekgibon1: Ja jestem rasistą w stosunku do chyba wszystkich ras.
Odpisz
21 października 2015, 18:14
@Polska_z4smazka: do swojej takze?
Odpisz
21 października 2015, 19:58
@Kiler1: Także, biali są powolnymi durniami, ktorzy są zbyt tolerancyjni i starają sie nie mieć uprzedzeń. Chrześcijanie, bigos, krucjaty, rozwój i tak dalej. Rasizm nie jest tylko i wyłącznie negatywny. Przykładowo:
Araby = kebab = dobro
Murzyni = duży fi*t = Dobrze im z tym
Żydzi = dobry zmysł gospodarczy = dobro dla nich
Żółtki = mądre głowy = dobro
Nic nie jest tak bardzo czarno białe.
Odpisz
21 października 2015, 22:44
@Polska_z4smazka: wg mnie nie powinno sie uzywac zadnych stereotypow ani dobtych ani Zlych
Poniewarz to sa uogolnienia i ocenianie za steteotyp a nie za czlowieka ....
Sory za znaki..
Odpisz
5 listopada 2015, 13:35
@Mike0807: ale nie które się sprawdzają np turas do mnie podbiega i mówi że ma 4 kamery do sprzedania 50 zł jedna mówi że musi je szybko sprzedać
Odpisz
5 listopada 2015, 23:04
@piotrekgibon1: no nieraz się sprawdzają a nie raz jest zupełnie odwrotnie...
Odpisz
6 listopada 2015, 14:20
@Mike0807: ja podbiegam do turasa żeby sprzedać 4 ukradzione kamery ?
Odpisz
6 listopada 2015, 21:55
@piotrekgibon1: hehe no nie o to mi chodziło ale ok może być. ..
Odpisz
21 października 2015, 21:57
O co chodzi z flagą Turcji? Turcja to kraj świecki, a nie muzułmański. Turcy nie są arabami i podkreślają to na każdym kroku, bo nie chcą być z nimi utożsamiani. To, że ich pismo do czasów Ataturka była podobne do pisma arabskiego jest pozostałością po Imperium Osmański i języku tam używanym. Turcy mają dość przyjazny stosunek do Polaków, ale większość i tak woli powiedzieć na nich kebaby i wrzucić ich do jednego worka razem z Arabami czy też islamistami. Turcy (a wtedy Osmanie) jako jedyny kraj nie uznali rozbiorów Polski. Wiem, że Polska historia jest nie szczególnie lubianym tematem w internecie, a o wielu istotnych rzeczach nie mówi się w szkołach. Nieuznanie rozbiorów niby jest niczym, ale równie dobrze mogliby próbować jeszcze bardziej dokopać Polsce, chociaż to niezbyt możliwe, bo Imperium chyliło się wtedy ku upadkowi, ale chyba żadna z dynastii nie przetrwała prawie 800 lat. Nic nie jest doskonałe. Gdyby nie dobre stosunki Roksolany z ówczesnym królem Polski mówilibyśmy teraz po turecku i nikt by nic nie gęgał o kebabach i islamistach, bo dla Sulejmana zdobycie takiego terenu jakim jest Polska przyszłoby równie łatwo jak pstryknięcie palcem. Nie zrobił tego, bo jego żona miała na niego ogromny wpływ (ponoć kazał odesłać inne nałożnice z seraju). W końcu dała początek sułtanatowi kobiet, ale na tron posadziła swojego najgłupszego i wiecznie pijanego syna przez Imperium straciło to co zdobył m.in. Selim I i Sulejman.
Dlatego też nie powinna tam się znaleźć flaga Turcji, a przynajmniej w moim odczuciu.
Pewnie na palcach jednej ręki będzie można policzyć osoby, które to przeczytały i będą potrafiły odnieść się do tego w sensowny sposób i bez pustych hejtów ;)
Odpisz
21 października 2015, 21:23
nie 2075 tylko 2016
Odpisz
17 października 2015, 21:20
Tą jedną gwiazdką zostanie Polska.
Odpisz
17 października 2015, 21:21
@LSD2000: A wiesz, że gwiazdy na fladze Unii nie symbolizują państw?
Odpisz
Edytowano - 17 października 2015, 21:26
@Myszkapl: Chodziło mi raczej o powolną islamizację europy i czasową zamianę gwiazdek. Wtedy może i nie byłoby to interpretowane jako państwa, lecz jako części. Właśnie wtedy polska byłaby tą ocalałą częścią. Swoją drogą, przy takim rozwoju spraw, Polacy przestaną uciekać z kraju, natomiast ocalali Niemcy i Francuzi uciekną na wschód.
Odpisz
17 października 2015, 21:26
@LSD2000: hahah widze , że jedynie Myszkapl jest tu ogarnięta
Odpisz
21 października 2015, 15:22
@oskare117: A ja to co?
Odpisz
21 października 2015, 19:34
@LSD2000: A Węgry?:(
Odpisz
21 października 2015, 15:55
kebab kolonizuje kebab stronk
Odpisz
17 października 2015, 22:52
Odpisz
Edytowano - 17 października 2015, 23:10
@Sadowczak: Tru story
Ps. Fajny avek
Odpisz
18 października 2015, 09:49
@PolonezSSJ1: Dzięki :) mam jeszcze takie zdjęcie.
Odpisz
18 października 2015, 16:36
@Sadowczak: Nie widać różnicy ;)
Odpisz
Edytowano - 21 października 2015, 15:22
@PolonezSSJ1: jkąt ostry równoboczny
Odpisz
18 października 2015, 01:04
Ze Europa stanie się Turcją?
Odpisz
18 października 2015, 08:06
@AntyGrammar: Tiak
Odpisz