No nie spodziewałam się tego...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tymi się chodzi
To będzie bolało
Najbardziej realistyczny spośród modów
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 grudnia 2015, 21:19
Wiecie czego tu brakuje????
Odpisz
4 marca 2017, 13:29
@maxiu1244: Czego?
Taa.. Wiem mam szybki okres reakcji xD
Odpisz
22 sierpnia 2017, 08:38
@BahuzankaPL: Chyba czas
Odpisz
22 sierpnia 2017, 17:31
@creeper_girl: No faktycznie :P
Odpisz
22 sierpnia 2017, 17:33
@BahuzankaPL: Teraz już nawet nie pamiętam czego.
Odpisz
22 sierpnia 2017, 17:52
@maxiu1244: ;_;
Odpisz
26 grudnia 2017, 22:28
@maxiu1244: Przypomniałeś sobie?
Odpisz
Edytowano - 26 grudnia 2017, 23:41
Nie.
Najprawdopodobniej było to coś związanego z starym tytułem :p
Odpisz
18 listopada 2018, 05:50
@maxiu1244: A teraz?
Odpisz
18 listopada 2018, 09:06
Nie ale może za 5 lat sobie przypomnę xD
Odpisz
10 października 2016, 14:42
Odpisz
16 października 2015, 19:52
Nikt się nie spodziewa hiszpańskiej inkwizycji
Odpisz
16 października 2015, 18:56
xdd
Odpisz
16 października 2015, 16:23
Nie spodziewałem się tego
Odpisz
11 października 2015, 19:05
Ciekawi mnie to,czy osoby,które piszą "Nie spodziewałem się Hiszpańskiej inkwizycji, w ogóle
wiedzą co to Hiszpańska inkwizycja.
Odpisz
11 października 2015, 21:45
@Jasonicos: To tacy..... no kurde po prostu Hiszpańska Inkwizycja
Odpisz
16 października 2015, 14:37
@Jasonicos: chodzi o tą inkwizycje wewnątrzno państwową czy zewnętrzną ?
Odpisz
16 października 2015, 14:58
@Jasonicos: Nie spodziewałem się ,że nie wiem kto to hiszpańska inkwizycja!
Odpisz
Edytowano - 16 października 2015, 15:35
@Jasonicos: .
Odpisz
16 października 2015, 13:20
Czy tylko ja się tego spodziewałem?
Odpisz
16 października 2015, 14:03
@Lujis: On za dużo wie!!! Zabić go!
Odpisz
16 października 2015, 14:17
@sylwon1234: gorzej, daj KRATĘ.
Odpisz
16 października 2015, 15:07
@dopefish: Chcesz mu zrobic znamię? Czy jak to się tam nazywało?
Odpisz
16 października 2015, 13:28
Odpisz
16 października 2015, 11:10
nikt się nie spodziewa hiszpanskej inkwizici
Odpisz
Edytowano - 16 października 2015, 10:06
"kute żelazo z wdziękiem trzyma intruzów z daleka" ;_;
Odpisz
11 października 2015, 19:05
"trzymają intruzów z daleka"
Odpisz
11 października 2015, 18:49
Odpisz
11 października 2015, 18:12
NIKT nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji.
Nawet hiszpańska inkwizycja nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji.
Odpisz
11 października 2015, 18:03
NOBODY expect the Spanish inquisition!
Odpisz