Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Nie są aż takie pyszne
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Tacy sami, a ściana między nami
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 grudnia 2016, 16:56
Ta... gdy kartkówka wraca tak się nie śmiejesz prawda???
Odpisz
13 października 2015, 15:50
Miłośnicy matmy, łączmy się!
Odpisz
13 października 2015, 16:33
Pjona xd
Odpisz
13 października 2015, 16:39
@Meuflagiator2000: *wybija karabinem* Zaraza!
Odpisz
13 października 2015, 16:55
@Meuflagiator2000: Tylko ty? Coś mało osób lubi matmę
Odpisz
13 października 2015, 17:11
Każdy mnie uważa za kujona w gimbazie ;-;
Odpisz
13 października 2015, 17:20
@Meuflagiator2000: Mnie też ;_;
Odpisz
13 października 2015, 19:08
nie bój się, bracie, że nas mało, bowiem siła nasza jest niczym suma szeregu harmonicznego :D
Odpisz
13 października 2015, 19:12
@elementiro: Taka prawda! Niech inni dalej kochają najmocniej W-fy, a mniej wiedzieć coś na przyszłość. Matematyka is love, matematyka is life.
Odpisz
15 października 2015, 13:19
W końcu ktoś mnie rozumie!
Odpisz
15 października 2015, 13:21
@ab2004: Mnie też. U mnie w klasie, a raczej w całej szkole, każdy nienawidzi matmy. Trochę smutne to.
Odpisz
15 października 2015, 13:23
Słowo-klucz: gimbaza. W gimbazie, a nawet w ogólniaku, matma jest łatwa, prosta i przyjemna. Poczekajcie cwaniaczki do studiów. Odechce się wam wszystkiego.
Odpisz
15 października 2015, 13:24
A co myślisz o historii?
Odpisz
15 października 2015, 13:27
@Aomine_Daiki: Mi się nigdy nie odechcie matmy! Kocham ją całym sercem.
Odpisz
15 października 2015, 13:28
@ab2004: Trzeci mój ulubiony przedmiot. Zaraz po matmie i geografii.
Odpisz
15 października 2015, 13:34
Witaj mu barcie i druchu!
Odpisz
15 października 2015, 13:41
@ab2004: A co sądzisz o przyrodzie?
Odpisz
15 października 2015, 13:45
Bardzo fajna.Najfajniejsza według mnie jest informatyka.
Odpisz
15 października 2015, 13:49
@ab2004: No ale dla każdego najlepszy zawsze będzie dzwonek na przerwę xD
Odpisz
15 października 2015, 15:08
@Aomine_Daiki: Jestem w technikum w klasie Technik Informatyk. Matma jest fajna :D
Odpisz
15 października 2015, 15:47
ja mam 6 z matmy, a dużo bardziej lubie w-f :/
Odpisz
15 października 2015, 15:51
Nie wiem jeszcze czy mogę stwierdzić, że kocham matmę. Jestem dopiero w gimbazie. Mimo to na razie jest fajna...
Odpisz
15 października 2015, 15:54
@monho25: Ja też jestem w gimbazie. Druga klasa.
Odpisz
15 października 2015, 20:40
gimbus w mat-klasie pi**rawia. Matma is lof, matma is lajf.
Odpisz
15 października 2015, 20:42
@julka1280: Zgadzam się!
Odpisz
15 października 2015, 21:18
Już cię lubię ❤ :D
Odpisz
15 października 2015, 21:21
@julka1280: *lenny* #NOHOMO
Odpisz
15 października 2015, 21:33
Wait... Jesteś dziewczyną? :O
Odpisz
15 października 2015, 21:36
@julka1280: Nie widać mojego imienia? Julia, miło mi ^^^
Odpisz
15 października 2015, 21:42
Jestem debilnie ^^ Także tego... Ja też ;-; mi też miło, i w ogóle :D
Odpisz
15 września 2016, 18:07
*łączy się*
Odpisz
15 września 2016, 18:14
data
Odpisz
15 września 2016, 18:15
@ab2004: Nawet nie zwróciłem uwagi ;-;
Odpisz
15 września 2016, 18:18
;-;
Odpisz
15 września 2016, 18:19
;-;
Odpisz
15 października 2015, 17:36
Kur**
Jakaś plaga obrazków które były...
Odpisz
15 października 2015, 17:03
Tak, to uczucie kiedy miałeś się uczyć na sprawdzian, ale przypominają ci się komentarze Alkatraza
Odpisz
13 października 2015, 16:20
"Hahahaha! Ku*wa, nie umiem...
Hehehe..."
Odpisz
13 października 2015, 15:38
Powinien chyba być przerażony ;-;
Odpisz
13 października 2015, 15:06
Nareszcie gif z tego a nie obrazwk!
Odpisz