Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mordur

25 stycznia 2016, 14:50

Avatar ArturPL

16 października 2015, 19:07

Bóg tak chciał że akurat pod ręką jest zapalniczka (ew. mały palnik) i dezodorant przy takiej temperaturze nic się nie powinno stać innym przedmiotom

Avatar TheHunterMikiPL

16 października 2015, 20:57

@ArturPL: płyn w tej puszcze (na której siedzi pająk ) też jest łatwopalny więc mógłbyś się zabić...

Avatar ArturPL

16 października 2015, 21:40

@TheHunterMikiPL: To wystarczy strzepnąć pająka i go spalić ?

Avatar TheHunterMikiPL

17 października 2015, 09:15

@ArturPL: w ogóle nie wystarczy go zabić ręką, albo kapciem??

Avatar ArturPL

17 października 2015, 14:06

@TheHunterMikiPL: To nieefektywne

Avatar trolem

Edytowano - 16 października 2015, 22:38

Nie ma boga jest tylko motór

Avatar The_Janusz

16 października 2015, 23:24

@trolem: Raczej mało osób Cię zrozumie, ale olbrzymi props

Avatar malos1234

16 października 2015, 17:52

Najwidoczniej Bóg tak chciał.

Avatar panfikk

16 października 2015, 21:29

Avatar TheHunterMikiPL

16 października 2015, 20:57

ekhem, pozwólcie że się wtrącę, jak widzę pająka to nie krzyczę mamo help, tylko go zabijam najczęściej gołą ręką ( z piąchy :D ), i nie ogarniam czemu tak to wyolbrzymiacie

Avatar JPsoldier

Edytowano - 16 października 2015, 20:02

Mój Bóg jest w niebie

Avatar panfikk

16 października 2015, 18:30

to zle ze najpierw spojrzalem Co jest na polce?

Avatar nata127

16 października 2015, 17:46

eeee sorry ale jestem ateistka wiec dla mnie bogow nie ma wystarczy kapciem tego pajaka zgniesc.... takie trudne ? -_-

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar nata127

Edytowano - 17 października 2015, 21:45

@TheHunterMikiPL: masz ode mnie 2 strzalki w gore ;) takie przy komentarzu

Avatar TheHunterMikiPL

18 października 2015, 08:37

@nata127: aaa przy dwóch komentarzach

Avatar KingsMax

16 października 2015, 17:28

Musimy się zwrócić do starych bogów!!! (gazeta)

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 16 października 2015, 17:13

W niebie :D A tak na serio, to poszukaj sobie kapcia, gazety, drugiego spreju, miotacza ognia, nie wiem, nie boję się pająków (Już nie), spróbuj się z nim zaprzyjaźnić?

Avatar Gosia02072002

Edytowano - 16 października 2015, 17:07

Widzisz mam wielu bogów np. Kapeć albo Gazeta.I gdzie teraz twój ateizm?

Avatar Crobat

13 października 2015, 15:51

Kątnik większy.Brzydkie jak sam sku*wysyn ale milusie.

Avatar MasterChleb

13 października 2015, 15:25

*Spi***ala na drugi koniec miasta*
*wchodzi do biedronki*
*kupuje nowy spray*
Już po tobie potworze!

Avatar Mycha2001

13 października 2015, 14:38

Biorę w tedy drugi spray?

Avatar sssdddfffggg

13 października 2015, 14:08

W tej sytuacji pomoże tylko miotacz ognia.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Były nóżki, nie ma nóżek

Jakby trochę nie fair

Dobrze czasem się oderwać

Powodzenia

Drewniany kominek

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka