Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Były nóżki, nie ma nóżek
Angielskie śmieszki
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 października 2015, 15:42
T-44?
Odpisz
14 października 2015, 15:49
@NathanDrake: Owszem
Odpisz
14 października 2015, 15:52
@NathanDrake: Mój własny.
Odpisz
14 października 2015, 18:32
@Fox__: Dobry jest?
(sam pogrywam)
Odpisz
14 października 2015, 18:51
@NathanDrake: W mojej obecnej konfiguracji (tzn. LB-1, stockowy silnik) jest bardzo miłym pojazdem, z odpowiedni skątowanym przednim pancerzem odbije sporo rzeczy, a beskądowania większa część niższych poziomów ma sporawy problem z tym czołgiem. Działo jest bardzo fajne, wreszcie jakaś zmiana (na D-5T-85BM siedzimy 2 poziomy, a dobrym działem jest tylko na T-34/85).
Odpisz
14 października 2015, 19:00
@NathanDrake: Tak właściwie, wiesz może czemu mam w garażu M22? Nie grałem w WoT z tydzień, było kieś rozdawanie?
Odpisz
14 października 2015, 19:06
@Fox__: y.... Nie mam pojęcia.
Odpisz
22 października 2015, 17:55
@Fox__: panie a jaki pan ma nick
bo ja taki sam jak tu
Odpisz
22 października 2015, 17:57
@Patryk85: Z tego co wiem można go znaleźć na moim profilu.
Odpisz
22 października 2015, 17:16
dobry ten m22
Odpisz
Edytowano - 22 października 2015, 13:46
co to za gra?
Odpisz
22 października 2015, 13:47
@Estonia_ball: world of tanks
Odpisz
22 października 2015, 13:51
aaa no tak
Odpisz