Pieniądze szczęścia nie dają...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Są wskazówki
Totalnie
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Dobrze że są streszczenia
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Tak się składa, że znam kogoś takiego
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lutego 2017, 17:44
Ale pizza daje
Odpisz
27 października 2015, 19:08
szczere /(;_-)\
Odpisz
25 października 2015, 18:40
a kebab szczęście daje i nadaje srut
Odpisz
Edytowano - 21 października 2015, 15:26
pizza, pokarm bogów która da ci szczęście jakbyś dostał podwyżkę
Odpisz
21 października 2015, 19:05
@PanSowa12: Lepiej bym tego nie ujela
Odpisz
21 października 2015, 18:45
Można też kupić czołg.
Odpisz
21 października 2015, 18:24
Tylko KEBAB !!! Nie lubię turków ,ale kebaby kocham :D
Odpisz
21 października 2015, 15:50
Tylko hawajska.
Odpisz
21 października 2015, 15:59
@neskacz: Byłaś szybsza ode mnie ;)
Odpisz
21 października 2015, 16:37
@neskacz: Hmm, nie.
Odpisz
21 października 2015, 17:08
Muahaha
Odpisz
21 października 2015, 13:35
Pizza to niejedzenie ;_; Pizza to stan umysłu
Odpisz
21 października 2015, 15:27
niejedzenie?
Odpisz
21 października 2015, 15:28
@PanSowa12: pisze na fonie więc błąd morze występować ;-;
Odpisz
21 października 2015, 15:31
Morze jest błędem który występuje? Czo kurna?
Odpisz
21 października 2015, 16:03
Morze Błenduf
Odpisz
21 października 2015, 16:09
@noszkurnawszystkozajete: noszkurnawszystkobłędne
Odpisz
21 października 2015, 16:16
@noszkurnawszystkozajete: Blendy som ewriłer.
Odpisz
21 października 2015, 15:25
Ja wolę czekoladę i chipsy, ale pizza tez pyszna :-P
Odpisz
21 października 2015, 14:58
Czyli dają szczęście drogą pośrednią :v
Odpisz
21 października 2015, 12:16
Lubię pizzę ale nie lubię sera oto ten problem.
Odpisz
21 października 2015, 12:33
@Penseta: pizza z mniejszą ilością sera > problem solved!
Odpisz
21 października 2015, 12:36
@julka1280: dzięki
Odpisz
21 października 2015, 12:11
A widziałeś/aś kiedyś smutną osobę z pizzą? Nie? No właśnie!
Odpisz
Edytowano - 21 października 2015, 12:33
Tak, dostawcę, który nie mógł jej zjeść.
Odpisz
21 października 2015, 12:24
Nie jem pizzy, czy jestem normalny?
Odpisz
21 października 2015, 12:32
Nie. ;______;
Odpisz
21 października 2015, 14:17
tak
Odpisz