Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Angielskie śmieszki
Trzeba brać osobną torbę
Ładne rzeczy
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 sierpnia 2023, 20:38
Wódka z tonikiem i lodem.
Pamiętaj, bez lodu ani toniku.
Odpisz
19 sierpnia 2022, 00:09
Jestem owca.
Literalnie owca.
Odpisz
2 lipca 2023, 17:45
@Litereallysheep1: ale jaja
Odpisz
2 stycznia 2017, 14:00
Jestem Piczu...
Piczu Zbieracz Hejtów.
Odpisz
6 lipca 2018, 16:58
a ja jestem lolpanda
lolpanda spóźnialski
Odpisz
29 października 2015, 19:21
jestem Śląsk.....
Górny Śląsk.....
Odpisz
29 października 2015, 12:38
Jestem Kostką. Kostką Rubika
Odpisz
29 października 2015, 13:51
@matix044: Jestem memem. Memem
Odpisz
Edytowano - 29 października 2015, 16:50
@matix044: U mnie fajnie to brzmi :)
"Jestem Dew. MountainDew."
Odpisz
Edytowano - 29 października 2015, 15:24
A ile palił... o panie.
Odpisz
17 października 2015, 12:34
Brytania ja Grecja. Będzie płacić.
Odpisz
17 października 2015, 12:47
Anschluss
Odpisz
17 października 2015, 12:58
@polandball1: Ja ci dam, Anschluss!
Odpisz
17 października 2015, 13:02
No to dziękuję ☺
Odpisz
17 października 2015, 13:08
@polandball1: No ale tak Niemiec Niemcowi?
Odpisz
17 października 2015, 13:11
Und in Russland ist es noch schlimmer
Odpisz
17 października 2015, 13:15
@polandball1: Putin is böse!!
Odpisz
17 października 2015, 13:18
Aber się Russen sind ein wenig ausgeflippt
Odpisz
17 października 2015, 13:43
@polandball1: Ja, sehr.
Odpisz
17 października 2015, 13:46
Привет ребята
Odpisz
17 października 2015, 13:47
@Grammar_ZSRR: Was willst du hier?
Odpisz
17 października 2015, 13:57
Und was ?
Odpisz
17 października 2015, 14:00
@Grammar_ZSRR: Ey tovarishch
Odpisz
17 października 2015, 14:02
Nichego
Odpisz
17 października 2015, 14:03
@polandball1: To?
Odpisz
29 października 2015, 13:53
Hola
Odpisz
29 października 2015, 13:57
@polandball1: Hola, amigo.
Odpisz
29 października 2015, 15:04
@polandball1: polanball przebrany za Hiszpanie (?) gadający po nazistowsku? Ciekawe
Odpisz
29 października 2015, 15:05
@fil341: Jeszcze wiele o mnie nie wiesz cw... przyjacielu
Odpisz
29 października 2015, 15:08
@polandball1: skoro tak mówisz ch... Hiszpanio
Odpisz