Sam tego posmakuj, stary!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Pozdrawiam świetliki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
A, okej
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 października 2015, 21:36
Dlatego wolę zostać starą panną z kotami :v.
Odpisz
26 października 2015, 15:27
Nienawidzę małych dzieci...
Odpisz
26 października 2015, 16:26
@Jasonicos: kiedyś sam byłeś :D
Odpisz
26 października 2015, 16:53
@Jasonicos: pjona...
Odpisz
26 października 2015, 19:35
@Jasonicos: a masz rodzeństwo? bo ja młodszego brata ;-;
Odpisz
26 października 2015, 20:09
@world_ball: Nie mam i bardzo się z tego powodu cieszę.
Odpisz
26 października 2015, 20:25
@Jasonicos: zazdro ;-;
Odpisz
29 października 2015, 16:57
@world_ball: W imieniu moim i wszystkich młodszych braci:
Zrób mu coś, to cię ku*wa żywcem spalę!
Odpisz
29 października 2015, 15:03
smacznego życzę ^^
Odpisz
29 października 2015, 14:52
Oddałbym do adopcji.
Odpisz
29 października 2015, 14:35
Ku*wa ja jem...
Odpisz