Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Pilne
Mało znany szczegół
Były nóżki, nie ma nóżek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 października 2015, 17:31
I minuta mojego życia poszła się je**ć [*]
Odpisz
22 maja 2016, 17:27
@UkradliMiNick: R.I.P. twój nick [*]
Odpisz
22 maja 2016, 17:24
Emocje, jak na grzybach...
Odpisz
15 listopada 2015, 08:13
interesting
Odpisz
21 października 2015, 17:32
Odpisz
Edytowano - 3 listopada 2015, 12:41
@mtista: Ekstytujące.
Odpisz
3 listopada 2015, 14:03
@mtista: Ona wygląda, jakby wpatrywała się komuś w duszę O.O
Odpisz
3 listopada 2015, 18:02
@mtista: ten tytuł
Odpisz
3 listopada 2015, 22:56
@mtista: Przeczytałem przygoda z gwałtem
Odpisz
4 listopada 2015, 17:07
@UchihaSasuke_: Głodnemu chleb na myśli :p
Odpisz
3 listopada 2015, 23:30
Jem_drewno stahp it.
Odpisz
3 listopada 2015, 19:15
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee co?
Odpisz
Edytowano - 3 listopada 2015, 22:55
@serio: e
Odpisz
Edytowano - 3 listopada 2015, 20:31
Hahaha cholera Grażyna daj inhalator bo się zapowietrzę ze śmiechu
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
NIE
Odpisz
21 października 2015, 15:31
Hahahaha leże i nie wstaję, jakie jaja xD
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Żartowałam
Odpisz
3 listopada 2015, 15:21
@MasterChleb: gdzie ziemniak za dlugi komentarz?
Odpisz
3 listopada 2015, 15:26
@Goryl398: Cygany ukradły ;_;
Odpisz
3 listopada 2015, 15:47
@MasterChleb: łosz ty
Odpisz
3 listopada 2015, 20:09
@Goryl398: 🍟🍟🍟Przerobiłem na frytki, wybacz :(
Odpisz
3 listopada 2015, 19:30
Tolkien się chowa.
Odpisz
Edytowano - 3 listopada 2015, 15:58
Z jakiej gazety są te historie? :v
Odpisz
3 listopada 2015, 16:28
@DarkTicTacPL: "Chwila dla Ciebie"
Odpisz
3 listopada 2015, 19:17
@bartez256: Dzięki :D
Odpisz
3 listopada 2015, 16:45
Bóg coś pochszanił,ludzie nie powinni mieć aż tak nudnego życia.
Odpisz
3 listopada 2015, 16:10
Fascynujące.
Odpisz
3 listopada 2015, 16:00
O jeeejku co za szajs.
Odpisz
3 listopada 2015, 15:45
Odpisz
3 listopada 2015, 15:14
Dobrze ze sie taśmą klejącą owinałem bo bym ze śmiechu pękł
Odpisz