Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Ostry ten sędzia
Lekko nie będzie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To się nie może nie udać
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 sierpnia 2021, 22:23
Chad superheroes bruh
Odpisz
22 października 2015, 07:33
Brody są za**biste Ale to trza mieć posturę mięśni a nie jak ci metro i lamber z dupy zapuszczają brodę na swoim pedalskim ciele. O i jeszcze żeby mieć brodę trzeba być facetem a nie tymi co mają tylko mężczyzna w dowodzie (lamber i metro)
Odpisz
27 października 2015, 12:05
@panther500: Czi np. Conchita?
Odpisz
27 października 2015, 12:57
odwrotnosć jego jej czy tam tego ja już nie wiem jak to nazwać
Odpisz
27 października 2015, 15:09
@panther500: widzę że znowu jesteś na jeja bo ostanio nigdzie nie widziałem twoich komentarzy czy to mi się tak tylko zdaje?
Odpisz
27 października 2015, 15:10
@panther500: a poza tym to masz przestarzały avatar bo IV już trochę spadła ale ja jak narazie lubię ją na 2 miejscu z Assassinów na 1 jest oczywiście Syndicate
Odpisz
27 października 2015, 18:36
@zx2001: Raz miałem bana, a teraz trochę rzadziej komentuje.
Odpisz
27 października 2015, 18:39
@zx2001: No w sumie przestarzałe jest, ale narazie jakoś tak na 1 miejscu stawiam kenwayów.
Odpisz
28 października 2015, 14:43
@panther500: ja to najbardziej lubię ród Auditore ale Kenwayowie też nie są źli
Odpisz
28 października 2015, 19:51
@zx2001: Szkoda że Altair nie miał jako takiego rodu :(
Odpisz
28 października 2015, 19:52
@zx2001: Znaczy się w pewnym sensie miał ale to nie to samo :(
Odpisz
31 października 2015, 23:56
@panther500: to znaczy wiesz Altair nie jest pra pra pra pra pra dziadkiem Ezio byli inni dziedziczący wzrok orła ,a u Ezia był to jego ojciec ,który był tylko "nosicielem" tego daru(jakoś tak pisało w ksiązce)
Odpisz
1 listopada 2015, 00:00
@zx2001: Ale chodziło mi o to że altair na 100 % miał ród ale nie było zbytnio opisane
Odpisz
27 października 2015, 18:40
Broda zawsze spoko ;)
Odpisz
27 października 2015, 20:58
@Padme_Amidala: [*] Dla Ciebie.
Odpisz
28 października 2015, 06:15
Ale czemu?
Odpisz
28 października 2015, 07:28
@Padme_Amidala: 3 część Gwiezdnych Wojen
Odpisz
28 października 2015, 08:49
Cii, to przykrywka ;)
Odpisz
27 października 2015, 19:26
Dlaczego oni wyglądają teraz za**biście?
Odpisz
27 października 2015, 17:28
Brodaci faceci latający w slipkach?-Jestem za!
Odpisz
27 października 2015, 16:18
Superbohaterzy 2015
Odpisz
27 października 2015, 15:56
Ultimatum męskości
Odpisz
Edytowano - 21 października 2015, 21:08
Broda daje epickość +10 i przyśpiesza o 30% regenerację paska zaje*istości.
Odpisz
Edytowano - 27 października 2015, 15:23
@Psychopata_PL: Zwiększa też umiejętność rąbania drzewa o 15% i daje +10 do dwuręcznych toporów. Dodatkowo daje 5% szansy na to, że pobliscy wrogowie wpadną w panikę po tym, jak uda Ci się wykonać atak krytyczny.
Odpisz
21 października 2015, 22:06
wyobrażam sobie cat woman ;_;
Odpisz
27 października 2015, 12:07
@ziemniok11: Koty mają wąsy. Twój argument jest inwalidą
Odpisz
27 października 2015, 12:54
Ale nie brodę. Twój argument skoczył z mostu.
Odpisz
27 października 2015, 15:20
To nie wąsy, tylko wibrysy. :|
Odpisz
27 października 2015, 12:42
też zapuszczę
Odpisz
24 października 2015, 19:28
Batman wygląda trochę jak Ezio z Assassin's Creed Revelations
Odpisz
21 października 2015, 22:14
Fajnie, że mój pierwszy obrazek się podoba ludziom :) Na główną z nim!
Odpisz
22 października 2015, 20:18
@Vinvi: prosze usuń ten komentarz.
Odpisz
22 października 2015, 15:13
hipster man :D
Odpisz
21 października 2015, 20:39
I tyle a inni?
Odpisz
21 października 2015, 20:45
@Mycha2001: Jest Batman. Czego jeszcze chcesz?
Odpisz
21 października 2015, 20:46
Wonder Women. xD
Odpisz
21 października 2015, 21:08
@Mycha2001: Masz Batmana. Do tego też możesz fapać
Odpisz
21 października 2015, 21:09
@Mycha2001: A co ze mną?
Odpisz
21 października 2015, 21:34
@Aquaman: Ty to gniot a nawet płotka.
Odpisz
Edytowano - 21 października 2015, 22:12
@Mycha2001: zgadzam się aquaman ssie
Odpisz
21 października 2015, 21:39
Pedał pedałowi nie równy .
Odpisz