Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ALKATRAZ

27 października 2015, 12:44

przynajmniej legalnie chodziłbym z mieczem

Avatar Zohan666

27 października 2015, 15:46

@ALKATRAZ: A przypadkiem w Polsce można chodzić z bronią białą o dowolnej długości ostrza?

Avatar Irvin

27 października 2015, 15:47

@Zohan666: Nie. Jest podana maksymalna długość ostrza z którą można sobie ,,bezkarnie spacerować po ulicy" xd

Avatar Zohan666

27 października 2015, 15:49

@Irvin: No może.

Avatar Drag_on

10 czerwca 2021, 15:27

@Irvin: 30 cm chyba

Avatar BahuzankaPL

2 marca 2017, 16:42

Głosowałbym jak opętana

Avatar
Konto usunięte

24 października 2015, 23:06

"jeśli mam wybierać między złem a mniejszym złem, to wole nie wybierać wcale"

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar sylwon1234

29 października 2015, 14:38

@Brajox: Ufff... Już myślałem, że niedoje**nie mózgowe.

Avatar SharpNeedle

11 lutego 2016, 12:15

@Brajox: Idzie rak, nieborak, jednej piersi będzie brak.

Avatar Piotresiek

27 października 2015, 15:54

Wszystko fajnie, tylko że Geralt nie uznawał mniejszego zła, po drugie, jako Wiedźmin miał w rzyci polityke.

Avatar Padme_Amidala

27 października 2015, 18:41

@Piotresiek: Dobrze prawisz ;)

Avatar Piotresiek

27 października 2015, 19:12

@Padme_Amidala: Trzeba bronić honoru ulubionego bohatera literackiego, pani Senator.

Avatar Padme_Amidala

27 października 2015, 19:42

@Piotresiek: Wiedźmin -moje ukochane,polskie fantasy :)

Avatar Piotresiek

27 października 2015, 20:56

@Padme_Amidala: Same here.

Avatar SteelFoxi

27 października 2015, 12:25

Czemu Temerii? Bardziej pasowałoby Kaedwen.

Avatar Padme_Amidala

27 października 2015, 18:41

@SteelFoxi: Kaer Morhen :)

Avatar
Konto usunięte

27 października 2015, 13:53

Ja bym zagłosował na...

Ziemniaka!!!

Avatar kakcioo

27 października 2015, 14:28

ja na kartofla

Avatar wilsonXcuddyXhouse

27 października 2015, 17:51

@kakcioo: a ja na pyrę!

Avatar ariana1234567890

27 października 2015, 17:11

fajnie by było . jak coś to sory nie wiedziałam co napisać wiem że posypą się hejty

Avatar zx2001

27 października 2015, 15:12

Geralt powinien byś posłem wszystkich królestw oprócz Temerii xD bo tam go za bardzo nie lubią

Avatar kamillok111

27 października 2015, 12:50

po mniejszym złem ?
HAHAHAHAHHA

Avatar
Konto usunięte

27 października 2015, 15:30

@kamillok111: Czytaj dokładniej, to "Platforma Temerska".

Avatar Zohan666

27 października 2015, 15:44

@kamillok111: Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Avatar PanSowa12

25 października 2015, 13:27

głosuj na Pana sowe! dostaniecie co tydzień:
skrzynkę i klucz do niej
1 ref
1 Heart od darkness
oraz randomową skórkę

Avatar panMagic

25 października 2015, 09:57

Wybrałbym

Avatar Fox__

24 października 2015, 23:06

Zło jest złem. Po co wybierać mniejsze?
Głosuj na Ktulu!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar Agario

25 października 2015, 06:51

@Fox__: Wow też umiem cyrylicę

Avatar Fox__

25 października 2015, 07:13

@Agario: Wiesz, w tym przypadku nie zazdroszczę komuś kto owej nie zna.

Avatar Penseta

25 października 2015, 00:08

Jedyny polityk z iQ większym od kupy/pieluchy/świni

Avatar ziemniok11

24 października 2015, 23:07

zoltan! idziemy głosować

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To będzie bolało

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Totalnie

Dwa oblicza

Młodzi gniewni

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka