Też mam taki i się nie chwalę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Miło z ich strony, śliczne są
To bilet w jedną stronę skarbie
Rel
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Hobby dla faceta
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 października 2015, 06:57
50 ocen i średnia 5. WOW
Odpisz
25 października 2015, 07:44
@world_ball: Zje**łem
Odpisz
24 października 2015, 13:16
O kurde ale urusł
Odpisz
22 października 2015, 15:36
a ja nie mam takiego
Odpisz
22 października 2015, 15:49
żałuj
Odpisz
22 października 2015, 17:55
@Swagbob: ok ಠ_ಠ
Odpisz
24 października 2015, 11:17
Masz większy.
Odpisz
Edytowano - 24 października 2015, 12:28
Tylko Ci się wydaje że takiego nie masz.
Odpisz
24 października 2015, 12:51
"Prawdziwy gospodarz, trzyma swego konia pod dachem." ~ Paulo Coelho
Odpisz
24 października 2015, 12:30
O to jak powstają małe rzeźby!
Odpisz