To idealne imię dla Pokemona!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Dwa oblicza
Nie idź!
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nigdy na to nie wpadną
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 października 2015, 21:07
Ktoś jednak go wybrał...
Odpisz
22 października 2015, 21:25
on jest najlepszy nie rozumiem tego hype na charmandera
Odpisz
22 października 2015, 21:55
@fil341: bo ja wolę ogniste, mając prawie wszystkie 151 pokemonów w moim teamie nigdy nie było trawiastego tylko elektryczne, ogniste, latające, robal i wodny
Odpisz
22 października 2015, 22:07
@bylejakbylegdzie: a ja mam team rattata, bulbasaur + 4 losowe pokemony których i tak nie level up'uję (tak gram w 1 cześć i jestem dopiero w 3 mieście)
Odpisz
22 października 2015, 23:10
@fil341: u mnie team wyglądał tak:
charmander(i jego ewolucje) pikachu butterfly (lvl z cutterpie) jakiś latający (zubat) jakiś wodny i jakiś który nie walczy i potrafi cut
Odpisz
26 października 2015, 16:08
nwm komu odpisać to napisze tutaj. Charizard ogółem jest Dobry, ale w 1 gen zazwyczaj na ognistego brałem lepszego (wg. Mnie) Arcanine-a. Jedyny raz jak przeszedłem Fire red (czy tam leaf green) miałem na startera akurat Bulbasaura, i z typu trawiastego trudno znaleść lepszego w 1 gen. Btw mój wodny to był gyarados.
Odpisz
26 października 2015, 18:55
Bulbasaur jest najlepszym wyborem, dzięki niemu bez problemu możemy pokonać dwóch pierwszych liderów, a trzeciego pokonamy np. Pikachu, którego łatwo z Bulbasaurem złapać. Żaden inny starter nie oferuje takich możliwości.
Odpisz
Edytowano - 12 lipca 2019, 10:23
i dlatego go nie biore. granie bulbką jest zbyt łatwę
Odpisz
20 listopada 2016, 22:18
O shet he lerned razor leaf
Odpisz
27 października 2015, 09:24
Oh shit he fainted.
Odpisz
23 października 2015, 10:31
W drużynie jest zawsze pokemon śmieć do cut, flash i inne :3
Odpisz
26 października 2015, 16:10
@fixo12: tak zwany TM slave
Odpisz
26 października 2015, 15:25
genialne wypróbuję
Odpisz
26 października 2015, 12:41
Jaka gra
Odpisz
Edytowano - 26 października 2015, 13:35
@kobraj11: Słaby troll.
Odpisz
26 października 2015, 14:25
@kobraj11: Piłka nożna głowami 2017
Odpisz
26 października 2015, 14:30
@kobraj11: Może i troll, albo bycie amebą. Pokemon Fire Red lub Leaf Green.
Odpisz
26 października 2015, 12:40
Szkoda, że w nowych generacjach jest cenzura :/
Odpisz
Edytowano - 22 października 2015, 22:30
I tak nikt nie wybiera Bulbasaura. :V
Odpisz
22 października 2015, 21:02
śmiechłem dlatego leci ocena 5
Odpisz