Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To się nie może nie udać
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Mało znany szczegół
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 marca 2016, 22:46
Co za przyjeb...
Odpisz
24 października 2015, 09:00
Myślałem, że spadnie xD
Odpisz
24 października 2015, 08:09
O KU*WA CJ! KU*WA MAĆ!
Odpisz
23 października 2015, 23:20
Proszę spadnij, prosz... no ku*wa
Odpisz
Edytowano - 23 października 2015, 23:10
To się nazywa wiara w własne umiejętności.
Odpisz
23 października 2015, 21:33
Zesrałabym się...
Odpisz
23 października 2015, 22:55
Obejrzyj sobie co robią ludzie na monocyklach
Odpisz
23 października 2015, 23:05
@RedShirt: Lepiej nie.
Odpisz
23 października 2015, 23:04
miałem nadzieję, że spadnie.
Odpisz
23 października 2015, 21:10
c za chory człowiek !! :O
Odpisz