Technologia wystrzeliła do przodu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nieuczciwa ocena
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie idź!
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 października 2015, 17:20
Odpisz
26 października 2015, 18:07
MP9, MP40, MP44...
Odpisz
10 października 2017, 21:31
@Fox__: Co to mp44? nie słyszałem o tej bronii
Odpisz
28 czerwca 2020, 10:06
Odpisz
28 czerwca 2020, 15:25
@Asystent_Google: pisałem jak byłem młody i głupi.
W teorii to co wysłałeś to Mp44, w praktyce jednak nazywa się to StG44
Dlaczego?
Był to mały blef ze strony konstruktorów. Hitler nie zgadzał się na wprowadzenie karabinku na amunicję pośrednią, ponieważ wierzył w moc pistoletów maszynowych. Dlatego też konstruktorzy StG44 (SturmGewehr) nazwali karabinek MP44 (Machine Pistole) po to by wprowadzić broń do uzbrojenia.
Odpisz
28 czerwca 2020, 17:44
yes
Odpisz
24 czerwca 2020, 08:08
MP-5 SD
Odpisz
3 sierpnia 2016, 17:16
a mp7?
Odpisz
Edytowano - 14 stycznia 2016, 16:31
co to jest mp 3/4? ja znam tylko mp 5/9 i takie tam
Odpisz
26 października 2015, 18:24
A MP9?
Odpisz
26 października 2015, 18:50
@Awp_Asiimov: We need to go back!
Odpisz
26 października 2015, 17:13
Było :V
http://www.obrazki.jeja.pl/74098,ukryte-oznaczenia.html
Odpisz
26 października 2015, 17:37
@PL_Owca: Wyprzedziłeś mnie >:(
Odpisz
26 października 2015, 17:26
arbuzbyło
Odpisz
26 października 2015, 17:04
w gta tego używałem
Odpisz
26 października 2015, 17:00
Wyewoulowało :D
Odpisz
23 października 2015, 18:34
Odpisz
24 października 2015, 20:50
@dopefish: Niemcy już w tamtych czasach byli bardzo do przodu.
Odpisz
23 października 2015, 18:11
"Muzyczne strzały"
Odpisz
23 października 2015, 20:02
@ArturPL: Wystrzałowa muzyka!
Odpisz
23 października 2015, 20:52
@Rewrew: Taki troche dubstep gun
Odpisz
24 października 2015, 09:32
@ArturPL: DafuQ? Czyżby multikonta?
Odpisz
24 października 2015, 13:59
@Rewrew: Nie mam multikont ;-; ja tylko napisałem bo chciałem zmienić ale nie można gdy ktoś odpisze i zapomniałem napisać edit
Odpisz
24 października 2015, 19:15
@ArturPL: Chodzi im o to, że pod twoimi komentarzami jest tyle samo strzałek w górę.
Odpisz
24 października 2015, 19:35
@Rewrew: Aha, nwm kto mi to daje ale były też osoby które dawały mi łapki w dół po czym napisałem komentarz min. że mam to w dupie (chodzi o strzałki w dół) i się uspokoiło
Odpisz
24 października 2015, 08:47
MP5 firmy well <---moje pierwsze skojarzenie.
Odpisz
23 października 2015, 18:29
batbyło.
Odpisz