Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Tymi się chodzi
Co za przypadek
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nigdy na to nie wpadną
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 września 2018, 17:09
TOP 10 ANIME OPENINS
Odpisz
24 października 2015, 17:36
By uchronić świat od dewastacji.
Odpisz
26 października 2015, 17:03
@elementiro: By zjednoczyć wszystkie ludy naszej nacji!
Odpisz
Edytowano - 26 października 2015, 17:06
@Prooamix: Miłości i prawdzie nie przyznać racji by gwiazd dosięgnąć.
Odpisz
26 października 2015, 17:07
@Meble_z_Ikei: Będziemy walczyć.
Odpisz
26 października 2015, 17:11
@kajko: "Te dwie niecnoty, jak dobrze wiecie...
Odpisz
26 października 2015, 17:53
@kajko: Jessie!
James!
Odpisz
26 października 2015, 17:56
Ni ch*ja nie ma kontynuacji ! >:D MUAHAHAHAAH
Odpisz
26 października 2015, 17:59
zespół R walczy w służbie zła!
Odpisz
26 października 2015, 18:10
@JeffTheKiller000: Więc poddaj się, lub do walki stań!
Odpisz
26 października 2015, 18:30
@kuba1996: Miau! To fakt!
Odpisz
26 października 2015, 18:43
@eragon00: WAABAFET(NIE ZNAM NAZWY TEGO POKEMONA ALE TOK TO BYŁO XD)
Odpisz
26 października 2015, 19:09
@eragon00: teraz dzielimy się na role kto jessie?
Odpisz
13 listopada 2015, 21:38
@BIRDSV8: to WABAFET
Odpisz
3 grudnia 2015, 19:40
*Wubbuffet
Tak, długo czekałem z odpowiedzią.
Odpisz
26 października 2015, 20:45
dfuq admin
Odpisz
26 października 2015, 18:09
Ten moment gdy uświadamiasz sobie że nie lubisz anime, ale kochasz anime.
Odpisz
26 października 2015, 18:43
@Fox__: Ja wolę Mangę.
Odpisz
26 października 2015, 17:46
O i jest druga cnota ;p
Odpisz
26 października 2015, 17:44
Gud dżob bożydar!
Odpisz
26 października 2015, 17:34
Miało być fajnie a wyszło jak zwykle...
Odpisz
26 października 2015, 17:18
Te dwie niecnoty!
To kłopoty!
By uchronić świat od dewastacji!
By zjednoczyć wszystkie ludy naszej nacji!
By miłości i prawdzie nie przyznać racji!
By gwiazd dosięgnąć, będziemy walczyć!
Jessie!
James!
Zespół "R" walczy w służbie zła!
Więc poddaj się, lub do walki stań!
Miau! To fakt!
Odpisz
26 października 2015, 17:05
I oczywiście nie wiadomo o co chodzi, bo admin nie dodał tych obrazków razem :/
Odpisz
26 października 2015, 17:03
uwielbiałem ich wiersz
Odpisz
26 października 2015, 17:02
Gdzie drugi obrazek?
Odpisz
26 października 2015, 17:02
@gavardo: na drugiej stronie
Odpisz
26 października 2015, 17:03
@gavardo: dzięki
Odpisz
26 października 2015, 17:17
@gavardo:
Odpisz
26 października 2015, 18:01
@gavardo: Ten moment, kiedy zapomnisz się przelogować.
Odpisz
26 października 2015, 18:51
@gavardo: Ten uczuć, gdy faza wejdzie.
Odpisz
25 października 2015, 13:16
To zespół R
Odpisz
20 listopada 2015, 20:43
@mrofpower: No shit Sherlock
Odpisz
24 października 2015, 17:38
Ejj.. Fajne to. :D
Odpisz