Stare koreańskie przysłowie głosi:
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Papierowa szkoła posting
Drewniany kominek
Cóż za brak szacunku
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 listopada 2015, 21:47
autora już ni ma
Odpisz
30 października 2015, 19:52
Pozdro z Jeja.pl :D
Odpisz
31 października 2015, 08:34
@mante: pozdro z obozu
Odpisz
31 października 2015, 19:43
@furry_candy_husky_: Ja juz jade do obozu bo napisałem Pozdro z Jeja.pl ;d
Odpisz
30 października 2015, 19:17
niedaleko pada ciało od obozu
jak kuba bogu tak kuba do obozu
baju baju będziesz w obozie
raz na wozie raz w obozie
było dwóch braci mądrych a jeden w obozie
gość w dom gość w obóz
jak pies je to nie szczeka bo mu obóz ucieka
jak się nie ma co się lubi to i tak idziesz do obozu
gdyby babcia miała wąsy to trafiła by do obozu
myślał indyk o niedzieli a w sobote do obozu
gdzie dwóch się bije tam trzeci do obozu
wszystkie drogi prowadzą do obozu
Odpisz
31 października 2015, 10:56
@matiExtreme: Piąte koło u wozu jedzie prosto do obozu.
Odpisz
30 października 2015, 19:55
jedz ryż a będziesz wielki
Odpisz
30 października 2015, 19:59
@ALKATRAZ: Jedz ryż, a będziesz w obozie.
Odpisz
30 października 2015, 19:49
Ostatnie słowa autora obrazka.
Powodzenia w tym obozie.
Odpisz
30 października 2015, 19:41
Ja jakoś istnieje ...
Odpisz
30 października 2015, 19:15
stare koreańskie przysłowie mówi : jestem biedny jak mysz w obozie
Odpisz
26 października 2015, 23:24
Raz na wozie
Raz w obozie
Odpisz
25 października 2015, 18:33
Bo jest w obozie.
Odpisz
25 października 2015, 18:41
@Henzej: Ha!
Odpisz
25 października 2015, 21:01
@pavlopavo: myślałem że nikt oprócz mnie nie lubi pablopavo. Dzięki za wybranie takiego nicku.
Odpisz
26 października 2015, 06:55
@armiapolskiegowariata: Hejterzy pablopavo łączcie się!
Odpisz
25 października 2015, 19:30
jak trwoga
to do obozu
gdzie 2 się bije
tam 3 do obozu
Odpisz
25 października 2015, 18:36
A słyszeliście ten żart o Kimie? Czekajcie, zaraz opowiem, ale ktoś mi wysyła na SMSy groźbę zrzucenia na dom broni jądrowej.
Odpisz