Gdy strzelisz w głowę niewidzialnemu Szpiegowi
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Typowy NPC
Drewniany kominek
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Najbardziej realistyczny spośród modów
Hobby dla faceta
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 października 2015, 20:54
Chodzi o Team Fortress 2 :P
Odpisz
Edytowano - 31 października 2015, 17:32
Ja raz z łuku strzeliłem do grubego, nagle scout się przed nim pojawił i podczas lotu dostał w czerep.
Odpisz
31 października 2015, 15:58
"Kiedy strzele ace'a i ludzie z mojego teamu uważają że cheatuje"
Odpisz
31 października 2015, 12:15
Zakisiło mnie
Odpisz
31 października 2015, 08:08
To bierzesz marionetke i odprawiasz nia dzikie densy?
ok
Odpisz
31 października 2015, 09:25
tak, mój sekret ujrzał światło dzienne
Odpisz
28 października 2015, 22:24
Od razu tłumaczę dla tych co nie ogarnęli- w Team Fortress 2 jest taka klasa(szpieg) i on może się robić niewidzialny i trafienie go graniczy z cudem, a co dopiero strzelenie mu w głowę jako snajper.
Odpisz
28 października 2015, 23:16
@Chewbacca: Raz trafiłem mu w głowę strzałą, gdy przypadkowo naciągnąłem cięciwe i chciałem strzelić w pierwszą lepszą ścianę ;-;
Odpisz
31 października 2015, 06:35
@Chewbacca: Ja kiedyś jako snajper mierzyłem w Heaviego, on się przesunął i szybkim ruchem myszki chciałem strzelić mu w głowę, a trafiłem centralnie w niewidzialnego szpiega ;_;.
Potem w tym samym meczu chciałem strzelić bez lunety w jakiegoś ledwo żywego Demomana, a tu znowu ten sam niewidzialny szpieg nadział się na celownik ;____;.
Odpisz
31 października 2015, 07:02
@Chewbacca: Ja raz trafiłem go w głowę... kiedy celowałem w głowę medyka.
Odpisz
31 października 2015, 08:07
@Chewbacca: Ja kiedyś robiłem skautem tauntkilla. ( zabicie za pomocą drwiny, najdłuższy tk )Chciałem zabić snipera a trafił się szpieg na zegarku przebrany za mnie
Odpisz
29 października 2015, 06:46
Kiedy celujesz w capera ale randomowy scout skacze i dostaje w twarz, a ciebie kickuja bo "nie chcą grać z cheaterem"
Odpisz
28 października 2015, 22:01
Kisnę XD
Odpisz
28 października 2015, 22:11
chcesz słoik?
Odpisz
28 października 2015, 22:13
@WolfWolfyWolf: Tia.
Odpisz
28 października 2015, 22:34
*wsadza go do sloika i na zajutrz robi z nim sobie kanapki*
Odpisz
28 października 2015, 22:38
@WolfWolfyWolf: Podróżnik w czasie?
Odpisz
28 października 2015, 23:11
widzisz te trzy drzewa? jutro będzie ich 5 milionów
Odpisz