Jeśli toniesz, zacznij udawać martwego
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ładne rzeczy
Nieuczciwa ocena
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 kwietnia 2016, 13:42
Przecież woda nie ma mózgu!
Odpisz
17 czerwca 2016, 15:17
@Plazmonator:
Odpisz
17 lipca 2021, 19:57
@Plazmonator: no co ty nie powiesz?
Odpisz
Edytowano - 6 listopada 2015, 21:07
Podobno powinno się zachować spokój i spróbować jakoś rozluźnić (co graniczy z cudem w takiej sytuacji), wtedy zaczniemy się unosić, tylko nasze dzikie ruchy nas topiły. Oczywiście tyczy się topienia na głębokiej, spokojnej wodzie z jakąś tam warstwą tłuszczu (tak, tłuszcz nas unosi, dlatego jako jedne z nielicznych małp potrafimy pływać). W innym przypadku ma się przesrane.
Odpisz
Edytowano - 7 listopada 2015, 08:56
@Maks2603: chyba że się zachłyśniemy, wtedy nie pomaga, bo woda będzie nas wciągać w dół
Odpisz
15 listopada 2015, 17:22
@Maks2603: mnie na basenie uczyli że podstawą jest wypięcie brzucha do góry
Odpisz
5 lutego 2016, 14:34
@Maks2603: `mam 9 lat ważę 40,9 kg uniesie mnie?
Odpisz
6 lutego 2016, 13:42
@kubek2007: nie
Odpisz
6 lutego 2016, 13:52
@NinjaPotato: no i ch*j więcej sera
Odpisz
13 listopada 2015, 13:50
Ja tak robiłem :) i wszystko z tego obrazka to prawda.
Odpisz
5 lutego 2016, 20:51
@domena100: Fajny awatar :P
Odpisz
19 lutego 2016, 17:57
@Julcias77: Podpindoliłem z starego kompa Win XP
Odpisz
19 lutego 2016, 18:18
@domena100: ;D
Odpisz
7 listopada 2015, 13:51
"Morze martwe"
Odpisz
7 listopada 2015, 00:22
To takie mądre i głębokie...
Odpisz
6 listopada 2015, 22:39
Fajny poradnik... nie...
Odpisz
6 listopada 2015, 21:25
To woda umie myśleć?
Odpisz
6 listopada 2015, 23:33
@MarilynMonroe: tak się składa że tak
Odpisz
6 listopada 2015, 21:25
Ok
Odpisz
6 listopada 2015, 21:02
Muszę to wypróbować.
Odpisz
30 października 2015, 21:06
Chciałem dać 4/5 bo aż tak mi się nie podoba...
Ale no kurcze oceny nie miałem serca zaniżać :) 5/5
Odpisz
6 listopada 2015, 21:16
Wtf ?
Odpisz
6 listopada 2015, 21:18
Nikogo to nie obchodzi
Odpisz
6 listopada 2015, 21:44
@MasterChleb: Mnie obchodzi każdy komentarz
Odpisz
6 listopada 2015, 22:04
@pinkoszmateusz: ukradles mi awatar
Odpisz
6 listopada 2015, 22:05
@MasterChleb: ukradł mi awatar :p
Odpisz
6 listopada 2015, 22:08
@NinjaPotato: a to złodziej
Odpisz
Edytowano - 7 listopada 2015, 07:50
@NinjaPotato: No bo piesek słodki :D Ja czasami nie wiedziałem czy to ja pisze czy ty xd
Odpisz